8

Niech obrócą Niemców w popiół, rewanż będzie udany ;]

0

Będzie tak samo jak z Guardiolą, 4 lata wygrywania trofeów, LE odchodzi, i potrzeba wymiany składu :D

3

Dlaczego gdy chcę ocenić spotkanie to pojawia mi się strona główna...?

0

Nie wierze w to kurwa. Obaj na ławce.

0

;)

0

0

Messi na ławce... . I Neymar. Nasze "Duo" na ławce... Ale nie ma co się martwić, to są przewidywane składy ;)


0

Messi już sobie myśli w jaki sposób minąć bramkarza Atletico, żeby było najefektowniej ;p

0

0

:)

0

i słusznie.

0

Moim zdaniem to Juanfran zagra z tego co przeczytałem na mundo deportivo. Tytuł newsa na mundo deportivo to Perdonan a Juanfran, samo perdonan oznacza wybaczyć więc nie trzeba się już domyślać dalej...

0

0

Fajnie by było gdyby Messi strzelił dzisiaj gola... I to nie byle jakiego, lepszego niż tego z 2007 roku ;p

0

0

;)

0

LEŻE XD

0

Leże >,

0

:)

0

FC Barcelona vs Manchester City CL 1/8 PROMO

0

:)

0

Kandydat nr. 2 :) Ładny lobik.

0

Powiem tylko tyle: JAPIERDOLE.

0

I co? Pisałem taki sam skład, a wy jak zwykle minusujecie.

0

Xavi się "przyzwyczaił" do klepki, która wygrywała prawie wszystko sprzed paru lat, teraz to inaczej wygląda.

0

Znacznie baardziej wolałbym, aby Xavi wchodził na te 10-30 minut, albo nie był w ogóle powoływany. Co to Roberto, Songa, Bartry i Tello nie mam zdania. ;d

0

Moim zdaniem.... Fabregas powinien być członkiem podstawowej 11, a xavi powinnien wchodzić na jakieś 10-30 minut .

0

0

Dobrze, że to specjalistka. Żeby mi tu anoreksji nie dostał :)

0

Poprawka: 6-7 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?