gerrard12
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2012
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Niech obrócą Niemców w popiół, rewanż będzie udany ;]
0
Będzie tak samo jak z Guardiolą, 4 lata wygrywania trofeów, LE odchodzi, i potrzeba wymiany składu :D
3
Dlaczego gdy chcę ocenić spotkanie to pojawia mi się strona główna...?
0
Nie wierze w to kurwa. Obaj na ławce.
0
0
0
Messi na ławce... . I Neymar. Nasze "Duo" na ławce... Ale nie ma co się martwić, to są przewidywane składy ;)
0
Messi już sobie myśli w jaki sposób minąć bramkarza Atletico, żeby było najefektowniej ;p
0
0
0
i słusznie.
0
Moim zdaniem to Juanfran zagra z tego co przeczytałem na mundo deportivo. Tytuł newsa na mundo deportivo to Perdonan a Juanfran, samo perdonan oznacza wybaczyć więc nie trzeba się już domyślać dalej...
0
0
Fajnie by było gdyby Messi strzelił dzisiaj gola... I to nie byle jakiego, lepszego niż tego z 2007 roku ;p
0
0
0
LEŻE XD
0
Leże >,
0
0
FC Barcelona vs Manchester City CL 1/8 PROMO
0
0
Kandydat nr. 2 :) Ładny lobik.
0
Powiem tylko tyle: JAPIERDOLE.
0
I co? Pisałem taki sam skład, a wy jak zwykle minusujecie.
0
Xavi się "przyzwyczaił" do klepki, która wygrywała prawie wszystko sprzed paru lat, teraz to inaczej wygląda.
0
Znacznie baardziej wolałbym, aby Xavi wchodził na te 10-30 minut, albo nie był w ogóle powoływany. Co to Roberto, Songa, Bartry i Tello nie mam zdania. ;d
0
Moim zdaniem.... Fabregas powinien być członkiem podstawowej 11, a xavi powinnien wchodzić na jakieś 10-30 minut .
0
Ja obstawiam taki skład :)
http://www.footballuser.com/formations/2013/11/869783_FC_Barcelona.jpg
0
Dobrze, że to specjalistka. Żeby mi tu anoreksji nie dostał :)
0
Poprawka: 6-7 lat.