wszyscy plakalismi jak ronnie odchodzil a teraz gdzie jest R10 i jego forma? Zawodnik jest w mediolanie a forma i duch pilkarski zostaly w kataloni. Podobnie bedzie z Eto'o jak zdecyduje sie odejsc.
Za odejsciem Eto'o to w sumie jestem ma chlop juz wszystko i ciezko bedzie go zmotywowac do nastepnego sezonu. Poza tym wola wiecej i wiecej... Najgorsza jest taka sprawa, ze jak jednak odejdzie to wielkie TRIO z innym muszkieterem moze szwankowac. Moim zdaniem nie zalowac na lewego obroncę i na skrzydlowego bo sytuacja w napadzie nie jest taka zla i wszystko z czasem sie wyklaruje. Ribery i Clichy nie zalowal bym pieniedzy!!!
Jasna cholera! wszyscy już panikują bo iniesty nie bedzie 14dni bo xavi bez formy, henryk za wolny, messi tez szuka formy na portalach internetowych Eto'o juz jedna noga w milanie albo w city, dani alves ostatnio odpuscil, puyol po kontuzji, valdes puszcza kartofle a hleb się kopie w czoło to niech najlepiej położą się na murawie i zaczną płakać i najlepszy sezon w historii mogą zamienić w katastrofę!! w sobotę mecz z ostatnią drużyną w lidze z którą graliśmy juz w tym sezonie 3 razy! i dwa razy mieliśmy nauczkę jak było nerwowo w końcówce. Jak stracimy punkty z espanyolem to wtedy możemy zacząć się martwić.
martwia mnie te nie wykorzystane sytuacji juz moglo byc spokojnie a tak valdes potem messi mogl podwyzszyc a guddi to chyba sie przerazil, ze mogl znowu gola strzelic
Komentarze
0
wszyscy plakalismi jak ronnie odchodzil a teraz gdzie jest R10 i jego forma? Zawodnik jest w mediolanie a forma i duch pilkarski zostaly w kataloni. Podobnie bedzie z Eto'o jak zdecyduje sie odejsc.
0
Za odejsciem Eto'o to w sumie jestem ma chlop juz wszystko i ciezko bedzie go zmotywowac do nastepnego sezonu. Poza tym wola wiecej i wiecej... Najgorsza jest taka sprawa, ze jak jednak odejdzie to wielkie TRIO z innym muszkieterem moze szwankowac. Moim zdaniem nie zalowac na lewego obroncę i na skrzydlowego bo sytuacja w napadzie nie jest taka zla i wszystko z czasem sie wyklaruje. Ribery i Clichy nie zalowal bym pieniedzy!!!
0
odpowiedz kogo nie brac do Rzymu proste.
0
nie ma bata nie da rady
0
nie ma bata nie da rady
0
Jasna cholera! wszyscy już panikują bo iniesty nie bedzie 14dni bo xavi bez formy, henryk za wolny, messi tez szuka formy na portalach internetowych Eto'o juz jedna noga w milanie albo w city, dani alves ostatnio odpuscil, puyol po kontuzji, valdes puszcza kartofle a hleb się kopie w czoło to niech najlepiej położą się na murawie i zaczną płakać i najlepszy sezon w historii mogą zamienić w katastrofę!! w sobotę mecz z ostatnią drużyną w lidze z którą graliśmy juz w tym sezonie 3 razy! i dwa razy mieliśmy nauczkę jak było nerwowo w końcówce. Jak stracimy punkty z espanyolem to wtedy możemy zacząć się martwić.
0
martwia mnie te nie wykorzystane sytuacji juz moglo byc spokojnie a tak valdes potem messi mogl podwyzszyc a guddi to chyba sie przerazil, ze mogl znowu gola strzelic
0
Widac jak trener osasuny i zawodnicy sa mocno zmotywowani aby zdobyc jakies punkty a real narazie dno totalne!
0
Widac jak trener osasuny i zawodnicy sa mocno zmotywowani aby zdobyc jakies punkty a real narazie dno totalne!
0
Pampeluna cisnie tak dalej chlopaki!