gitaraflamenco
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zgorzelec
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może przegramy lige, ale Ci gracze będą grać do końca i nic tego nie zmieni. Po pierwszej połowie byłem rozczarowany grą tak świetnego zespołu, ale w drugiej połowie byłem z nich dumny, że grali już z tak dużym poświęceniem. Jak to powiedział Guardiola w na jednej ze swoich pierwszych konferencji, że może wybaczyć zawodnikom przegraną, ale nie pozwoli aby drużyna nie dawała z siebie wszystkiego i tak było dzisiaj. Nie ważne czy gra pierwszy zespół, czy rezerwowi, ważne żebyśmy byli z nich dumni za ich walkę.
VeB!!
0
No, miejmy nadzieje że to jest dobry transfer i że będzie z niego wiele pożytku:)
0
DZIEKI CI BARCELONA!!!
Wspaniały mecz z wieloma ładnymi bramkami.
Po prostu brawo chłopaki!!!
VAMOS BARCA!
0
vamos ESPANIA !!!!!!!!!!!!!
vivat Mistrzowie!!!!!!!!
0
I jeden z najlepszych napastników na świecie trafia do Barcelony, cóż to za radość:). Jednak jakby kupili jeszcze Torresa to byłby to atak marzeń. Z obecnej drużyny nie powinni nikogo sprzedawać( może tylko Ibre gdzieś wyporzyczyć) i byłby to piękny skład na następny sezon.