FcbARCELONa00 - Jakież to płytkie.. Pewnie "nowy" jesteś i nie wiem czy jest Ci znana filozofia gry Barcy. Jeśli jej nie znasz bądz zapomniałeś: "My" nie gramy po to, żeby wygrywać za wszelką cenę. Naszą grą mamy dawać radość kibicom. Pokochaj klub, nie zwycięstwa i za jakiś czas wróć mądrzejszy. ema
Bramka strzelona nie przez przypadek. Wszystko przebiegało w taki sposób jakby od samego poiczątku akcji wiedzieli, że zakończy się bramką :) To jest właśnie Barca!
Od dawna nurtuje mnie pytanie: Co takiego widzą kibice Realu Madyt w swojej drużynie? (Oczywiście pomijam tych urodzonych w Madrycie.)
Wielkie pieniądze, bogatą historia, wymianę składu co sezon, brak własnego stylu czy obsesyjną chęć zdobywania trofeów za wszelką cenę? W piłce są rzeczy dużo ważniejsze niż wyniki :)
Zapowiada się piękne Gran Derbi bez głupiego tłumaczenia się bramkiem formy. Czekam na świetny spektakl z obu stron, bo Messi i Ronaldo ostatnio na pełnych obrotach :)
To jest conajmniej chore! Z takim zachowaniem niestety mamy również doczynienia w kręgu naszych znajomych - kibiców Realu. Uszczypliwe komentarze typu: no i jak tam Barca w lm? Jaki wynik z Interem? z pewnością nie jednego cule mogą wyprowadzić z równowagi. Ludzie ogarnijcie się, bo gdy Wasz żałosny Real nie potrafi przejść Alcorcón w 1/16 pucharu króla, a wyśmiewacie się z Barcy, która poprzez brak szczęscia nie strzela bramki z dobrze zorganizowanym zespołem, to naprawde nie macie powodów do zadowolenia. Trochę szacunku!
Osobiście, wstyd mi za takich kibców jak wy - oczywiście tyczy się to tej rzeszy kibiców krytycznie nastawionych w jego strone, a jest to tutaj zdecydowana większość. Wielcy kibice dla których liczą się tylko zwycięstwa i bycie przez pewien okres poza formą jest końcem świata. Przejżyjcie na oczy i wspierajcie Barce w każych okolicznościach, bo Bojan jest jej częścią!!
Komentarze
0
FcbARCELONa00 - Jakież to płytkie.. Pewnie "nowy" jesteś i nie wiem czy jest Ci znana filozofia gry Barcy. Jeśli jej nie znasz bądz zapomniałeś: "My" nie gramy po to, żeby wygrywać za wszelką cenę. Naszą grą mamy dawać radość kibicom. Pokochaj klub, nie zwycięstwa i za jakiś czas wróć mądrzejszy. ema
0
Bramka strzelona nie przez przypadek. Wszystko przebiegało w taki sposób jakby od samego poiczątku akcji wiedzieli, że zakończy się bramką :) To jest właśnie Barca!
0
Nadritista
Dlaczego umysł takich jak Twój jest tak strasznie ograniczony, no powiedz!? Co chcesz osiągnąć poprzez wypisywanie tych głupot? Wstyd!
0
Od dawna nurtuje mnie pytanie: Co takiego widzą kibice Realu Madyt w swojej drużynie? (Oczywiście pomijam tych urodzonych w Madrycie.)
Wielkie pieniądze, bogatą historia, wymianę składu co sezon, brak własnego stylu czy obsesyjną chęć zdobywania trofeów za wszelką cenę? W piłce są rzeczy dużo ważniejsze niż wyniki :)
0
Zapowiada się piękne Gran Derbi bez głupiego tłumaczenia się bramkiem formy. Czekam na świetny spektakl z obu stron, bo Messi i Ronaldo ostatnio na pełnych obrotach :)
0
To jest conajmniej chore! Z takim zachowaniem niestety mamy również doczynienia w kręgu naszych znajomych - kibiców Realu. Uszczypliwe komentarze typu: no i jak tam Barca w lm? Jaki wynik z Interem? z pewnością nie jednego cule mogą wyprowadzić z równowagi. Ludzie ogarnijcie się, bo gdy Wasz żałosny Real nie potrafi przejść Alcorcón w 1/16 pucharu króla, a wyśmiewacie się z Barcy, która poprzez brak szczęscia nie strzela bramki z dobrze zorganizowanym zespołem, to naprawde nie macie powodów do zadowolenia. Trochę szacunku!
0
Osobiście, wstyd mi za takich kibców jak wy - oczywiście tyczy się to tej rzeszy kibiców krytycznie nastawionych w jego strone, a jest to tutaj zdecydowana większość. Wielcy kibice dla których liczą się tylko zwycięstwa i bycie przez pewien okres poza formą jest końcem świata. Przejżyjcie na oczy i wspierajcie Barce w każych okolicznościach, bo Bojan jest jej częścią!!
0
Mourinho przejdzie do realu :) niestety..
0
INIESTA = Specjalista od strzelania ważnych bramek! Czekamy na więcej! Visca el Andres!
0
Ozil? To ten, który powiedział, że kocha Barce i od zawsze marzył o grze dla niej?