gordilio
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pełna zgoda.Real wiedział,że na taką farsę ja w Sewilli nie może sobie pozwolić.
0
To nie przeciętniak,to wspaniały mecz Królewskich.Kapitalnie ich wypunktowali.
0
Dla takich ludzi,którzy napisali to co zacytowałeś powinni uruchomić na stronie "lożę kosmitów" miejsce gdzie mogliby pisać głupoty.
0
:) Dobre
3
Poziom niektórych komentarzy zostawia do życzenia.Trochę kultury panowie.
0
Troszkę szacunku kolego.
3
Nic dodać nic ująć.
0
I lanie he he ;-
0
Juventus w grupie co 4 liga??? he he Znawca.
0
Jak już to finał. He he
0
Ogladałeś dwumecz w PK Realu z Atletico????
1
Cała prawda.
0
Ale jazda ja pie dolę.Nie jestem fanem Barcelony ale to...przegięcie.
0
Oj ten Pinto igra z ogniem.Początek pierwszej połowy w jego wykonaniu ( podania) niepewne.
0
Real najlepszy kalendarz.Atletico ma pozamiatane.I w dodatku Barce gra z Atletico.Ktoś straci punkty.
0
Sędzia 3 punkty.Real do stanu 11-11 Zdecydowanie lepszy.Dwie piłki meczowe.Mimo wszystko gratulacje,Barcelona podniosła się po wyliczeniu.
0
Sędzia drukuje na maXa :) Barcelonka Show :) Barca nie może to Majenko pomoże.Wstyd.
0
Tylko Madryt ! Kroczymy po kolejne mistrzostwo kraju.U Bukmacherów Real faworytem.
0
Bądźmy realistami.Barcelona ma nikłe szanse na komplet punktów.Powinni postawić autokar i zagrać o jeden punkt.W otwartym meczu nie mają szans.Na każdej pozycji Real ma lepszych graczy.Emocje...
0
Gładkie 3-0 dla Królewskich.Zobaczymy w akcji Bale jak łatwo ogrywa obronę Barcelony.
0
Real jest obecnie lepszy od Barcelony.Mimo to typuję remis.
0
Ja też uważam,że to będzie mecz walki.Gnaty będą trzeszczały.Myślę,że dacie radę grając spokojny pozycyjny atak.Przede wszystkim nie dać się nawinąć na szarpankę.
0
Nas urządza remis.Wy załatwicie Atleti :)