0

Pełna zgoda.Real wiedział,że na taką farsę ja w Sewilli nie może sobie pozwolić.

0

To nie przeciętniak,to wspaniały mecz Królewskich.Kapitalnie ich wypunktowali.

0

Dla takich ludzi,którzy napisali to co zacytowałeś powinni uruchomić na stronie "lożę kosmitów" miejsce gdzie mogliby pisać głupoty.

0

:) Dobre

3

Poziom niektórych komentarzy zostawia do życzenia.Trochę kultury panowie.

0

Troszkę szacunku kolego.

3

Nic dodać nic ująć.

0

I lanie he he ;-

0

Juventus w grupie co 4 liga??? he he Znawca.

0

Jak już to finał. He he

0

Ogladałeś dwumecz w PK Realu z Atletico????

1

Cała prawda.

0

Ale jazda ja pie dolę.Nie jestem fanem Barcelony ale to...przegięcie.

0

Oj ten Pinto igra z ogniem.Początek pierwszej połowy w jego wykonaniu ( podania) niepewne.

0

Real najlepszy kalendarz.Atletico ma pozamiatane.I w dodatku Barce gra z Atletico.Ktoś straci punkty.

0

Sędzia 3 punkty.Real do stanu 11-11 Zdecydowanie lepszy.Dwie piłki meczowe.Mimo wszystko gratulacje,Barcelona podniosła się po wyliczeniu.

0

Sędzia drukuje na maXa :) Barcelonka Show :) Barca nie może to Majenko pomoże.Wstyd.

0

Tylko Madryt ! Kroczymy po kolejne mistrzostwo kraju.U Bukmacherów Real faworytem.

0

Bądźmy realistami.Barcelona ma nikłe szanse na komplet punktów.Powinni postawić autokar i zagrać o jeden punkt.W otwartym meczu nie mają szans.Na każdej pozycji Real ma lepszych graczy.Emocje...

0

Gładkie 3-0 dla Królewskich.Zobaczymy w akcji Bale jak łatwo ogrywa obronę Barcelony.

0

Real jest obecnie lepszy od Barcelony.Mimo to typuję remis.

0

Ja też uważam,że to będzie mecz walki.Gnaty będą trzeszczały.Myślę,że dacie radę grając spokojny pozycyjny atak.Przede wszystkim nie dać się nawinąć na szarpankę.

0

Nas urządza remis.Wy załatwicie Atleti :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?