0

W tym linku co ja wyslałem z tym kluczem Będę mogla grać onilne? :D

0

Dobrze, Tak tylko dla pewności bo nwm czy dobrze ogarnąłem :)
Ta aukcja za 95zł to zostanie mi wysłana zafoliowana, oryginalnie w pudełku? :) Bo nie jest jasno napisane, i cena to 95 zł czy 160? ;D
pomyślisz, że nie umiem czytać ale nie ogarniam tego :D

0

http://allegro.pl/wwe-2k16-klucz-steam-i6801008770.html
http://allegro.pl/wwe-2k16-pc-dlc-nowa-box-hit-wrestling-2016-i6007790750.html

A któreś z tych? W obu będę mógł grać online i bez problemów? Są to bezpieczne aukcje które wysłałem teraz? :)

0

Witam graczy :) Mam takie pytanie, otóż chciałem kupić sobie grę na PC WWE 2K16 :) Znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/wwe-2k16-all-dlc-steam-pc-promocja-automat-24-7-i6793552951.html
Nie zależy mi na grze online, najbardziej chciałbym tryb my carrer, czy jeśli zakupię przedmiot z tej aukcji będe mógł normalnie, zawsze, o każdej porze , oprócz trybu online, bez żadnych problemów grać w tą grę? Z góry dziękuję za informacje. Po raz pierwszy planuje kupić takie konto za grosze i nwm czy warto :)

25

Pewnego dnia facet znajduje magiczna lampę, pociera i wychodzi z niej Dżin
-Spełnię twoje 3 życzenia, ale jest warunek, to co poprosisz twoja Teściowa dostanie 2x tyle. Przykład , poprosisz 10 dolarów, tesciowa dostanie 20.
*myśli*
-Poprosze 10 milionów dolarów
*puff ,dostal, teściowa dostala 20*
-Poprosze wille z basenem!
*teściowa dostała dwie*
-Ostatnie życzenie. Pamietaj tylko, teściowa dostake 2x tyle co ty.
-Chce żeby napadli mnie mordercy, pobili, ukradli połowę majątku i zostawili pół żywego
:)

0

Heheh no blaszak stoi koniecznie :P

0

Nie z wczoraj. Jest napisane,ze ostatnio :D Kiedy dokladnie- nie pamietam :D

4

Prosze o opinie :) Mój tata zrobił ostatnio takie zdjęcie: https://ibb.co/fHr1MQ
Możecie obiektyanie ocenić i podzielic się opinią? :)
Dodam, że nie jest on profesjonalnym fotografem tylko to jego taka zabawa od czasu do czasu :)

1

Dzięki! :) Pozdro :)

0

Mam takie pytanko :) gdzie mogę wstawić zrobione zdjęcie? Mój tata wczoraj zrobił koło domu niebo (dla mnie piękne) i chciałbym zeby inni mieli do niego dostęp :)

0

Bronisz posągu :) kupujesz gornikow ktorzy kopią zloto i dostajesz hajs. 150 zl- gornik, 125-wojownik, 300-lucznik 500-spartanin itd. Wciaga Bardzo :)

0

Dzięki wielkie! Pozdrowionka!

0

Wiecie może, gdzie kupię grę na PC : WWE 2k15? :)
Może być wersja cyfrowa, a może pudełkowa :)
Na allegro niestety same konsolowe :/

0

Stick War: Legacy :)

0

Hehe, kolege daje za nie 3 dychy i myślę o sprzdaży :p

1

Witam panów! mam pytanko. Ile warte może być moje konto na Shakes i Fidget? Wojownik, świat 8, 5500 miejsce w rankingu i 198 lv :)

0

Szkoda, że bramki nie strzelił xd

62

-Szeregowy! Nie widzialem Cie na zajęciach z kamuflażu!
-Dziękuje Bardzo!

0

Jeszcze Gomes pewnie

0

A Real nie radzi sobie z nami. Mecz meczowi nie rowny

2

Tak wgl to niby CR11 a wszystkie bramki jakie strzelił Masche to z karnego

0

Stary, byl taki komentarz więc zrób cos szybko bo Cię Zaraz zjedzą :P

3

Jeszcze jeden karny i ter Stegen :D

1

I od ter Stegena! Bravo lepszy! Xd

1

Ten mecz jest wspaniały jesli chodzi o strzelców. Coś wielkiego!

0

Hahaha to jest niemozliwe. Jeszcze Królem Strzelców zostanie xd

0

Wyobrażam sobiw komentarze jak przy Andre Gomes Będzie MOTM xdd

0

Głowy nie dam ale na 99% regulaminowy

0

Średnio to wygląda. Liczę w tym meczu na 2:2 i wygraną na CN. Damy radę! Jedziemy Barça!

0

Pisze dzisiaj bo wczoraj nie uzywalem telefonu :) Mam małego krwiaczka ale nie zagrażającego życiu :)
Dziękuję wam wszystkim za wsparcie! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?