gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aduriz moim zdaniem zasłużył.
0
Valencia chce dać za niego 7 mln i ewentualnie kiedyś sprzedać za 20.
A Barcelona chce za niego 12 i w przyszłości przy kupnie zapłacić 15.
1
Gratuluję świętego dzieła! Chętnie bym taką kupił i nosił z przyjemnością :)
Mam prośbę, zrób w wolnej chwili trzy stroje bramkarskie :)
1
Nie jestem przeciw Messiemu, mówię na wstępie. Ale te statystyki nic nie znaczą. Może i ma więcej od całej trójki, ale weź wklej Też próby dryblingow samego Messiego :) Założę się, że ma.tez 10x więcej nie udanych Ponieważ jest takim piłkarzem który ma.,,miliony " prób dryblingow w całym meczu :)
0
Jak z Oezila Niemiec xD
1
Masz jeszcze: sergiroberto
:)
0
Ale zarobił, dla niektórych ( a nawet większości) to najważniejsze.
0
To sprawka Pereza po wczorajszym
2
Pamiętam jak kozaczyl w Atletico, wtedy TOP 5 na świecie, a teraz? Szkoda go. Ale wybrał kasę w As Monaco zamiast sukcesów.
0
Jakby daj Boże przegrali w finale LM, to 50% popełni samobójstwo a reszta będzie tłumaczyła się wymienionymi tutaj przykładami. Aż nie mogę się doczekać haha :D
0
Amnesia the Dark Descent - Mroczny Obłęd. Polecam bardzo! Strach gwarantowany! :)
1
Ewentualnie wspomną 11:1 lub mecz z tego sezonu na Camp Nou. Ale polecam Ci poczytać :) Humor na cały dzień gwarantowany :D
1
Hahaha na każdej stronie na Facebooku, gdy ktoś napiszę, że cieszy się z.mistrzostwa Barcelony pojawiają się komentarze,, A jak wam idzie w Lidze Mistrzów ", to już się robi nudne xD
0
Dlaczego mówisz, że trzeba coś.zdobyc żeby mieć większe szanse, myślę, że liczy się indywidualna gra piłkarza a nie.sukcesy klubowe :)
1
Ronaldo nie pójdzie, bo tam jest inny przelicznik bramek xD
2
Mój kolega z klasy pali i każdy mówi jaki to debil, że to robi. Więc nie koniecznie to imponuje :)
0
Bramkarz - może i Keylor
Obrońca - Godin
Pomocnik- Busi
Napastnik - SuareZ
Mvp- ( teraz hejty) SuareZ
Gol - Messi vs Espanyol
Objawienie- Może Casemiro, Bakambu??
Najprzystojniejszy - Maszyna
Najlepsze karne - Maszyna
Najpiękniejszy gol z wolnego - Maszyna vs Wolfsburg
Największy magik - Maszyna
To ich głosowanie to trochę komedia :D
Reżyseria- Karim Benzema
0
Wydaje mi się, że koszulki bez sponsora będą czyste również na plecach. Tylko tak podejrzewam ale nic nie wiem :)
0
Aha, no dzięki. Zobaczyłem i mnie to zainteresowało. Teraz wszystko jasne :)
Jeszcze raz dzięki! :)
1
Prawdopodobnie było...
Podobno Ferrari ma zostać sponsorem głównym Barcelony. Wie ktoś coś.na ten temat?
1
Aymeric Laporte - rozegrany w LA LIGA, doświadczony ale młody. Idealny kandydat :)
0
Nic na temat mojego pytania nie ma bo chyba sami zamotali się w tym co wymyślili :P
Dobry pomysł według mnie to dowolne rozpoczęcie ze środka boiska.
Nie ogarniam do końca o co chodzi z,, 20 sekund na pomoc dla Gracza "
Ale wejście gracza bez pomocy sędziego jest dobre. Wiele razy sędzia nie widzi gracza przy linii bocznej :)
A z tą wodą podczas meczu to widać kombinowanie po całości...
0
Podam głupi przykład. Piłka leci na poprzeczkę, zawodnik wybija ręką, co wtedy? Jak sędzia pomyśli ze w bramkę to gol, a jak pomyśli ze na poprzeczkę to karny?
I co z karą? Gol i czerwona? Nonsens
0
Dzięki wszystkim! :)
0
Nie miałem możliwości obejrzeć meczu.
Jak zagrał ter Stegen? :)
0
Już kiedyś o tym pisałem bo sprawdzałem...
Forma,, meczy " i,, meczów " jest poprawna.
Nie wierzysz to sprawdź :)
4
Bardzo pozytywna postać :D
9
Dzisiaj staje się o rok starszy :D
Zyczcie mi dubletu Barcelony :D
0
Ale wygrali pierwszy mecz.
A City po remisie gra na Bernabeu.
Muszą strzelić bramkę, dwie i liczyć na ból kolana Maszyny.
1
Tego trzeba uczyć się od urodzenia :/ :D