0

Aduriz moim zdaniem zasłużył.

0

Valencia chce dać za niego 7 mln i ewentualnie kiedyś sprzedać za 20.
A Barcelona chce za niego 12 i w przyszłości przy kupnie zapłacić 15.

1

Gratuluję świętego dzieła! Chętnie bym taką kupił i nosił z przyjemnością :)
Mam prośbę, zrób w wolnej chwili trzy stroje bramkarskie :)

1

Nie jestem przeciw Messiemu, mówię na wstępie. Ale te statystyki nic nie znaczą. Może i ma więcej od całej trójki, ale weź wklej Też próby dryblingow samego Messiego :) Założę się, że ma.tez 10x więcej nie udanych Ponieważ jest takim piłkarzem który ma.,,miliony " prób dryblingow w całym meczu :)

0

Jak z Oezila Niemiec xD

1

Masz jeszcze: sergiroberto
:)

0

Ale zarobił, dla niektórych ( a nawet większości) to najważniejsze.

0

To sprawka Pereza po wczorajszym

2

Pamiętam jak kozaczyl w Atletico, wtedy TOP 5 na świecie, a teraz? Szkoda go. Ale wybrał kasę w As Monaco zamiast sukcesów.

0

Jakby daj Boże przegrali w finale LM, to 50% popełni samobójstwo a reszta będzie tłumaczyła się wymienionymi tutaj przykładami. Aż nie mogę się doczekać haha :D

0

Amnesia the Dark Descent - Mroczny Obłęd. Polecam bardzo! Strach gwarantowany! :)

1

Ewentualnie wspomną 11:1 lub mecz z tego sezonu na Camp Nou. Ale polecam Ci poczytać :) Humor na cały dzień gwarantowany :D

1

Hahaha na każdej stronie na Facebooku, gdy ktoś napiszę, że cieszy się z.mistrzostwa Barcelony pojawiają się komentarze,, A jak wam idzie w Lidze Mistrzów ", to już się robi nudne xD

0

Dlaczego mówisz, że trzeba coś.zdobyc żeby mieć większe szanse, myślę, że liczy się indywidualna gra piłkarza a nie.sukcesy klubowe :)

1

Ronaldo nie pójdzie, bo tam jest inny przelicznik bramek xD

2

Mój kolega z klasy pali i każdy mówi jaki to debil, że to robi. Więc nie koniecznie to imponuje :)

0

Bramkarz - może i Keylor
Obrońca - Godin
Pomocnik- Busi
Napastnik - SuareZ
Mvp- ( teraz hejty) SuareZ
Gol - Messi vs Espanyol
Objawienie- Może Casemiro, Bakambu??

Najprzystojniejszy - Maszyna
Najlepsze karne - Maszyna
Najpiękniejszy gol z wolnego - Maszyna vs Wolfsburg
Największy magik - Maszyna

To ich głosowanie to trochę komedia :D
Reżyseria- Karim Benzema

0

Wydaje mi się, że koszulki bez sponsora będą czyste również na plecach. Tylko tak podejrzewam ale nic nie wiem :)

0

Aha, no dzięki. Zobaczyłem i mnie to zainteresowało. Teraz wszystko jasne :)
Jeszcze raz dzięki! :)

1

Prawdopodobnie było...
Podobno Ferrari ma zostać sponsorem głównym Barcelony. Wie ktoś coś.na ten temat?

1

Aymeric Laporte - rozegrany w LA LIGA, doświadczony ale młody. Idealny kandydat :)

0

Nic na temat mojego pytania nie ma bo chyba sami zamotali się w tym co wymyślili :P
Dobry pomysł według mnie to dowolne rozpoczęcie ze środka boiska.
Nie ogarniam do końca o co chodzi z,, 20 sekund na pomoc dla Gracza "
Ale wejście gracza bez pomocy sędziego jest dobre. Wiele razy sędzia nie widzi gracza przy linii bocznej :)
A z tą wodą podczas meczu to widać kombinowanie po całości...

0

Podam głupi przykład. Piłka leci na poprzeczkę, zawodnik wybija ręką, co wtedy? Jak sędzia pomyśli ze w bramkę to gol, a jak pomyśli ze na poprzeczkę to karny?
I co z karą? Gol i czerwona? Nonsens

0

Dzięki wszystkim! :)

0

Nie miałem możliwości obejrzeć meczu.
Jak zagrał ter Stegen? :)

0

Już kiedyś o tym pisałem bo sprawdzałem...
Forma,, meczy " i,, meczów " jest poprawna.
Nie wierzysz to sprawdź :)

4

Bardzo pozytywna postać :D

9

Dzisiaj staje się o rok starszy :D
Zyczcie mi dubletu Barcelony :D

0

Ale wygrali pierwszy mecz.
A City po remisie gra na Bernabeu.
Muszą strzelić bramkę, dwie i liczyć na ból kolana Maszyny.

1

Tego trzeba uczyć się od urodzenia :/ :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?