1

@Socjopata Teraz jeszcze mi blask dropnąl xd Ooo ale ten szeroki miecz to zawsze był w zapasie i 90% się z nim latało bo kowal spalił xx

0

@Transu96 Aaa wszystko jasne

7

Metin2. 11lv pierwszy ubity metek i cyk KU aura miecza

3

@Lares Ja to i tak się na pogrzebie moim obudzę zobaczyć czy gra muzyka z metina z m1 tak jak kazałem xd

1

@Cave Wyremontujemy wasz syf

1

@zagi31 Kane jeszcze młody jestem a ostatnio odpoczywał chyba

0

@Transu96 Swoją drogą avatar podobno z wyjazdu służbowego ale podejrzanie długo to trwa. Jak to wyjaśnia gagadku?

3

El Jarek po raz kolejny wyzywam Cię na walkę na następnej gali Fame MMA. Udostępniać, żeby to usłyszał i odpowiedział bo z takim kawalerem to trzeba zawalczyć

5

@Cave W ogóle stolika nawet wolnego nie było. Ściany na biało bo bieda aż piszczy.

0

@Socjopata Ehh A ja już Ci dołożyłem 500 yangow na dozo

0

@Socjopata Na jakim serwie grasz? XD Dziś Vesteris otwiera nowy serwer o 20

0

@Socjopata Taki typer A w Lidze Mistrzów typerów nawet się nie zakwalifikowałeś Panie

0

O kurczę wrócę do domu to dam znać:D Bo nazwy nie pamiętam:D

1

@Mario96w Potwierdzam, też tego używam i jest świetne

0

Emocje emocje emocje czas się napić bo na trzeźwo nie wyczymie

0

@Zbyszko z Bogdańca A po tym co zobaczyłeś z Betisem?

0

@piwlak Nie można kandydować w kolejnych wyborach

1

@adambądkowski93 Moja matula ma oddane 28 litrów już:)

0

@zmiter912576 @Transu96 za niewielką opłatą ułoży. Chyba ze dla przyjaciół to za darmo

0

@ściah Seicento WRC

0

@SuperPatsonFCB Belgia, Francja, Polska, Szwecja- tak będzie xd

0

@El dominatore Półbuty wyjściowe, wsuwane.

2

@Coutinho007 Jeszcze papieros i można się zesrac z wrażenia

1

@El dominatore Co El Jarkowi zakosił cwelki

0

@kemyt1995 Do mnie odpowiadasz?

0

@kemyt1995 Interwencje to potrzebujesz psychiatry jak tak na poważnie piszesz

1

@kemyt1995 Racja racja, jeden błąd na to wskazuje

0

@MesQueUnClub96 W ch duża

1

@ForcaMilosz To ja nie wiem jakie ty masz spojrzenie na ulubioną pozycję jak on nominalnie jest zawodnikiem który gra w środku za dziewiątką A kiedyś grał na lewym skrzydle

0

@sidzej Jadą świry jadą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?