gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki wam, oby nic poważnego
0
Ile przerwy i co się stało?
0
W tej chwili tak
Ale parę lat temu to jeden z najlepszych Defensywnych jacy byli
0
Czemu?
1
Ponoć tak
1
Piękne słowa ojcze, chociaż ja po skończeniu szkoły poszedłem do pracy i wcale nie mam ochoty tam wracać:D
POZDRAWIAM WALDEK MALINIAK
0
Ja naprawdę lubię ten zarząd i gdybym miał możliwość to bym na nich głosował
4
Tak szybko polewał, że nie zdążyłby papierosa spalić między kolejkami
0
Policja? Proszę przyjechać na La Ramble
0
Kurde to nie fajnie ;P
0
Kupując Xbox Gold jest opcja po prostu zapłacić aplikacja iPKO czy trzeba PayPal?
0
Pobralem sobie aplikacje fifa 19 companion na telefon. Wszystko fajnie ale cały czas mam napisane, że moje konto nie ma jeszcze dostępu do rybki transferowego. Ktoś wie jak to odblokować?
0
Swoją drogą, Barca B ma ważny mecz, a Puig siedzi na ławce w pierwszej drużynie. Nie widzę sensu tej decyzji. Po prostu tego sensu nie ma
0
Właśnie edytowalem bo zauważyłem, że się pomyliłem:P
Teraz asysty będą brane pod uwagę, ilość występów czy do podziału nagroda?
0
Edit. Pomyliłem się, sorki
0
Szkoda że nie dał Puiga
Mają ważny mecz w Barcie B A on tu pewnie wejdzie na 20 minut
1
Pewnie w tym pudełeczku pół litra żubróweczki dostal
2
Nie czytałem ale pewnie masz rację
1
No to wiadomo że były by fajne wzmocnienia ale tak samo można dodać tu De Bruyne i Hazarda
Trzeba patrzeć na realia A nie się rozmarzyć
0
Znaczy moja opinie zostawię póki co dla siebie, bo jakbym napisał co myślę to nikt by się do newsa nie odwołał tylko krytyka za własne zdanie by poszła xd
4
Sport: Bartomeu podjął decyzję o zmianie trenera. Ernesto Valverde na koniec sezonu oficjalnie ogłosi swoje odejście z klubu.
Natomiast najgłośniej jest o zatrudnieniu Koemana albo Xaviego, który nie dawno zakończył karierą piłkarską. Mówi się też o powrocie Guardioli.
Myślicie że może być ziarno prawdy z Koemanem?
Bo jak Guardiola odpada na pewno, Xavi też nie przyjdzie tak szybko, to Koeman- kto wie.
A i zabezpiecze się z góry, nie jestem za zwalnianiem tylko pytam o to info :)
1
Patrząc na to, jakie kluby zagrają w finale to wcale się nie zdziwię jak żaden z nich nie wygra LM w tym sezonie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Przecież ja to widzę w co drugim poście na fb i jeszcze teraz tutaj xdd
0
Jeden z braci Golec
1
Del Piero i Pirlo
0
O mnie tym bardziej
0
Robben nie kończy kariery po sezonie?
0
Dziękuję bardzo :)
0
Wiesz może jak to zrobić?