0

Dzięki wam, oby nic poważnego

0

Ile przerwy i co się stało?

0

W tej chwili tak
Ale parę lat temu to jeden z najlepszych Defensywnych jacy byli

0

Czemu?

1

Ponoć tak

1

Piękne słowa ojcze, chociaż ja po skończeniu szkoły poszedłem do pracy i wcale nie mam ochoty tam wracać:D
POZDRAWIAM WALDEK MALINIAK

0

Ja naprawdę lubię ten zarząd i gdybym miał możliwość to bym na nich głosował

4

Tak szybko polewał, że nie zdążyłby papierosa spalić między kolejkami

0

Policja? Proszę przyjechać na La Ramble

0

Kurde to nie fajnie ;P

0

Kupując Xbox Gold jest opcja po prostu zapłacić aplikacja iPKO czy trzeba PayPal?

0

Pobralem sobie aplikacje fifa 19 companion na telefon. Wszystko fajnie ale cały czas mam napisane, że moje konto nie ma jeszcze dostępu do rybki transferowego. Ktoś wie jak to odblokować?

0

Swoją drogą, Barca B ma ważny mecz, a Puig siedzi na ławce w pierwszej drużynie. Nie widzę sensu tej decyzji. Po prostu tego sensu nie ma

0

Właśnie edytowalem bo zauważyłem, że się pomyliłem:P
Teraz asysty będą brane pod uwagę, ilość występów czy do podziału nagroda?

0

Edit. Pomyliłem się, sorki

0

Szkoda że nie dał Puiga
Mają ważny mecz w Barcie B A on tu pewnie wejdzie na 20 minut

1

Pewnie w tym pudełeczku pół litra żubróweczki dostal

2

Nie czytałem ale pewnie masz rację

1

No to wiadomo że były by fajne wzmocnienia ale tak samo można dodać tu De Bruyne i Hazarda
Trzeba patrzeć na realia A nie się rozmarzyć

0

Znaczy moja opinie zostawię póki co dla siebie, bo jakbym napisał co myślę to nikt by się do newsa nie odwołał tylko krytyka za własne zdanie by poszła xd

4

Sport: Bartomeu podjął decyzję o zmianie trenera. Ernesto Valverde na koniec sezonu oficjalnie ogłosi swoje odejście z klubu.
Natomiast najgłośniej jest o zatrudnieniu Koemana albo Xaviego, który nie dawno zakończył karierą piłkarską. Mówi się też o powrocie Guardioli.

Myślicie że może być ziarno prawdy z Koemanem?
Bo jak Guardiola odpada na pewno, Xavi też nie przyjdzie tak szybko, to Koeman- kto wie.
A i zabezpiecze się z góry, nie jestem za zwalnianiem tylko pytam o to info :)

1

Patrząc na to, jakie kluby zagrają w finale to wcale się nie zdziwię jak żaden z nich nie wygra LM w tym sezonie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Przecież ja to widzę w co drugim poście na fb i jeszcze teraz tutaj xdd

0

Jeden z braci Golec

1

Del Piero i Pirlo

0

O mnie tym bardziej

0

Robben nie kończy kariery po sezonie?

0

Dziękuję bardzo :)

0

Wiesz może jak to zrobić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?