gosia1216
Dołączył/a: kwiecień 2011
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Umiemy chociaż z podniesioną głową znieść porażkę i nie szukamy nigdzie wymówek.
0
Z takim tirem to mogą na A1 wyjść, a nie na mecz;/
0
Reprezentacja a Klub to dwie różne mentalności. Messi jest profesjonalistą, ale ona ma swój styl gry, którego wypracował sobie w Barcelonie o której zawsze powtarza, że będzie jej wdzięczny za pomoc. W reprezentacji nie dość, że nie pracują ze sobą za często to jeszcze każdy z nich gra innym stylem. Wiem, że nie można wszystkiego ustawiać pod Messiego, ale trzeba ułożyć tak grę i taktykę by wykorzystać jego potencjał w połączeniu z innymi. Oni maja potencjał tylko każdy z nich musi chcieć tego samego.
0
Alexis miał duży wpływ na gola, bo przeszkodził bramkarzowi. Ale tak samo jak tu niżej było wspomniane bardzo ucieszyła mnie wspólna radość Messiego i Alexisa:)
0
Szkoda tych trzech bramek, ale punkty są ważne. I szkoda tego, że kolejny raz sędzia nie widzi karnych dla nas, a dla przeciwnika jak najbardziej, ale pokazaliśmy, że nawet z takim problemem sobie możemy poradzić!
No i najbardziej szkoda tego, ze Dani nie będzie grał, ale taka jest piłka:) Pep już co tam wymyśli!
0
LajonelMessi to kibic realu, który po prostu założył sobie konto i myśli, że świeci jak wejdzie i poudaje sezonowca. Pisz jak typowy stołeczny: Barsa itp. Śmieszny jesteś kolego:)
0
Nie obchodzą mnie pieniądze tylko źródło tego kłamstwa! Usłyszeli od kogoś takie głupoty. Niech się teraz tłumaczą! A zadośćuczynienie na konto fundacji.
0
Za nim następnym razem wdasz się w dyskusje popraw swoje styl pisania. Wywyższasz się, że niby jesteś starszy, a nawet pisać nie umiesz. Jak się udzielasz na forum publicznym to należy o takich rzeczach pamiętać.
Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę szerokiej drogi, ale nie na naszej stronie.
0
terrence
Przykro mi, ale jak sam nie wiesz co pisałeś to ja już nic nie poradzę. Jak widać nic o mnie nie wiesz, a twoje wnioski mijają się z prawdą.
Tak jak ty mi byś na słowo nie uwierzył ile mam lat tak samo jak tobie nie wierzę. Troszkę źle się czyta twoje komentarze(używaj więcej znaków interpunkcyjnych).;)
masa11
Nie widzę takiej potrzeby. Wracam mecz oglądać. Może tam chociaż zobaczymy dzisiaj dobra grę.
0
terrence
Przykro mi, ale ten obowiązek mam dawno za sobą. A pomyślałam, że jesteś młody, bo twoje wypowiedzi tutaj z przed kilku godzin wyglądały jak dziecka oczywiście nie ubliżając im. Tego się nie wyprzesz. Możesz przewrócić kilka stron do tyłu. I doskonale rozumiem co mówisz, ale tak jak ci proponowałam wcześniej. Czytaj uważniej co inni piszą.
Sawik_10
Gala będzie o 2.30.
0
terrence
Nie rozumiem czemu tak tak wszystko chcesz pokazywać. Zachowaj swoja prywatność dla siebie. Chętnie bym pogadała z tobą piłce nożnej, ale mam inne obowiązki niż wdawanie się w tym momencie w takie dyskusje.
ksobi
Nie ma sprawy. Ja dzisiaj tylko z obowiązku oglądam, ale może jakoś wytrzymam do końca.
0
Terrence
Nie, żaden szok. Na tym świecie nawet dzieci mają dzieci. Ale to ty powinieneś się zastanowić jaki przykład dajesz córce. Polecam ci uważne czytanie.
ksobi
Chodzi o mecz gwiazd NBA.
0
terrence
Przykro mi ale liczby to jedno, a rzeczywistość to drugie. na internecie pełno ludzi, którzy nie chwalą się swoimi prawdziwymi danymi. W moim przypadku to szkoła już się to nie nazywa. Pozdrawiam i miłych snów życzę;)
I nie ma się czym chwalić, bo każdy potrafi wejść w profil i zobaczyć co kto ma nabazgrane. Jak sobie wpisze szejk to pozwolę ci to także umieścić w komentarzu.
0
terrance
A mamy, a nawet większy niż ten twojego Śląska Wrocław;]. Przykro mi, ale nie poświecę ani minuty dłużej na ta wymianę zdań z tobą, bo twój poziom jest śmieszny. Jak kiedyś zaczniesz dorosłe życie to może zmądrzejesz, a w tedy z wielką chęcią przeprowadzę z tobą rozmowę o ile ci czasu starczy, bo jedynie co na razie robisz to widzę czas poświęcasz na rzeczy, które nie powinny być dla ciebie ważne.
0
terrance
Ale po co ty się chcesz przede mną tłumaczyć? Nie mam zamiaru oglądać twojej twarzy, bo do szczęścia mi to nie jest potrzebne. Chłopcze niczym mnie zaszokowałeś. Odnoszę wrażenie po poziomie twoich wypowiedzi, że jesteś zwykłym chłopcem który siedzi tylko tutaj po to by chwalić się tym, że był sobie w Madrycie, ma cyfrę i myśli że jest fajny, bo siedzi na stronie Barcelony. Jak chcesz oznajmiać swoja opinie to fani twojej ulubionej drużyny na pewno posłuchają na waszej stronie.
0
terrance
Czy ty nie masz ciekawszych rzeczy do robienia? Twój stołeczny klub ci nie wystarcza? Musisz się dowartościować?
Nie chwal się że byleś na SB, bo jedno to zobaczyć stadion, a drugie to być na meczu. I madrycka mierdo umiem powiedzieć to, że sędziowie nam dzisiaj pomogli, ale wam również. Ale pamiętajmy w ilu meczach nam pomogli w ty sezonie, a w ilu wam. Wracaj na stronę swojego klubu, bo tam pełno takich napinaczy jak ty.
Mam nadzieję, ze w końcu coś moderatorzy zrobią z tymi napinaczami, którzy chyba strony pomylili.
0
To nie zaglądaj na rm.pl Jak czasami czytam ich kontrowersyjne artykuły to aż śmiech albo ktoś tam nie zna hiszpańskiego lub angielskiego albo robi z siebie głupka.
Kurcze zastanawiam mnie to co tak wpłynęło w tym sezonie na te mecze wyjazdowe. Wiem, że łatwiej się da grac u siebie, ale wcześniej raczej takich problemów nie mieliśmy. Wiemy, że sytuacja mimo wszystko nie jest dobra, ale walczmy do końca, a w przyszłym roku zacznijmy sezon ze zdwojoną siłą:)
0
bad15
Widzę chłopczyk z rm.pl się tu napatoczył. Lepiej poczytaj sobie wypociny na stronie swojego klubu.
I dobrze! Niech nie pozwalają sobie na takiego oskarżenia. To nie nasz problem, ze jakiś dziennikarz mówi, iż wie to od zarządu rm. To oni powinni się tłumaczyć.
0
Skoro stadion ma być w remoncie to ewentualnej fety tez nie będą mieć chyba, że na parkingu przed stadionem:)
0
I tak będę dalej uważać, ze Pep co innego mówi nam na konferencji, a co innego piłkarzom. On ma ich trenować, a nie nas. Jeśli ma im nawrzucać to w szatni. On doskonale wie, że każde słowa mogą zostać przekręcone, a na tym mu nie zależy.
Ten człowiek dał nam tak dużo dobrego, że krytykowanie go w połowie sezonu nie jest słuszne.
0
Pep zdaje sobie sprawę z sytuacji w jakiej jesteśmy i próbuje szukać alternatyw. Taka prawda:)
IceMan
Czyli w końcu i tak stoimy w tą czy w ta na meczu przerwy dla Masche?
Tylko w jaki sposób go wyrzucił z boiska skoro grał do końca? Chyba coś nie tak z tym sędziom.
0
A miałam jechać na te mecz. Teraz nie mam wyjść i jadę na Camp Nou:)
0
Nigdy w nich nie zwątpię. Pep Guardiola stworzył coś co może trwać wieki. Coś wyjątkowego.Po tylu emocjach i wspaniałych chwilach będę zawsze z nimi. Nie możemy się aż tak przyzwyczajać do wiecznego wygrywania. Takie sezony jak ten może się przydarzyć każdemu. Ze zmęczeniem i kontuzjami się nie wygra. Ale wiemy wszyscy dobrze, że te zespół jest wielki liczymy, że uda im się to i musimy w to wierzyć.
Strasznie nie podobało mi sie, że narzekało dużo osób na Pepa po sobotnim meczu. On nie musi opieprzać chłopaków przed kamerami. Dziennikarze potrafią z informacją zrobić co chcą, wiec on nie widzi takiej potrzeby. Potrafi zmotywować chłopaków. Pokazał nam to nie raz.
0
A czy można, więcej zobaczyć czy musimy nacieszyć się tylko jednym zdjęciem?:)
0
Taki dobry jesteś? To czemu od razu nie przeprosiłeś i znacząco spoglądałeś w stronę trenera? Takie numery to możesz sobie z kolegami w zoo urządzać( z całym szacunkiem do zwierząt w tym miejscu, bo one są lepsze nawet od ciebie).
0
Wczoraj naprawdę dobrze się zachował w sytuacji z Puyolem i vice versa, ale ślepy chyba nie jest. Kolega z drużyny- okej broni go, ale bez przesady.
0
Zdecydowanie Dani i Pinto rządzą:) A piłkarze po prostu są skupienie, a nie zestresowani! Jedziemy tam grać!
0
Ten człowiek stworzył taką historię, że nigdy go nie zapomnimy. Nie zapomnę jak w ostatnim GD motywował chłopaków, ale nie nie tylko. W każdym meczu biega jak lew i walczy o piłkę! Prawdziwy kapitan!
0
Czyli składają wniosek o anulowanie kartki? No i dobrze!
0
@kasia666
To jest dobre rozwiązanie!
Jak widać od razu zlot czarownic z rm na naszej stronie.