27 sierpnia 2008, 19:34
0
a ja wczoraj od rana czekałam na nich pod Sheratonem, no i teraz fotki z ulubieńcami są... :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
a ja wczoraj od rana czekałam na nich pod Sheratonem, no i teraz fotki z ulubieńcami są... :)
0
a ja wczoraj od rana czekałam na nich pod Sheratonem, no i teraz fotki z ulubieńcami są... :)