gr8ROB
Dołączył/a: marzec 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Neymar gra super mecze ale jeśli rozwala atmosfere to też już nie mam wątpliwości. Tym bardziej, że to nie za darmo. 222 mln czy tam ile wyjdzie można na prawdę wydać bardzo mądrze i moim zdaniem zespół zyska więcej niż straci.
24
To jest to czego nie potrafię znieść. Messi jest taki a taki, Ronaldo jest gorszy bo... Takie przedrzeźnianie się dzieci z podstawówki. Proponuję dorosnąć i zacząć normalnie kibicować ze względu na to co kto prezentuje. Jak chce mieć "kolegę" z Maroka to w porządku. Niech ma ich 20, jego wola, co Cię to interesuje. VeB!
1
Marlon się wyrobi jak będzie dostawał minuty, nawet jak jeszcze nie prezentuje tego poziomu. A musimy powoli myśleć o zastąpieniu Masche, żeby nie popełnić błędu takiego jak z odejściem Xaviego. Kim nie lepiej jak swoim młodym grajkiem, który wcale nie prezentuje się źle
0
Generalnie jakoś trzeba załatać (a jak nie to pościągać zawodników, którzy ogarniają) obronę i środek pola. Jak Marlon i inni się ograją to mogą być na początku fajnymi zmiennikami, a później graczami pierwszego zespołu. Generalnie nie znam (oprócz Umtitiego) gracza, który w pierwszym sezonie rozegrał dobre mecze. Suarez odpalił na drugi sezon. Może nie warto skreślać Denisa i Gomesa. Czas pokaże
0
1,82 m + Mascherano niestety nie dają wzmocnienia przy stałych fragmentach gry. Życzę mu jak najlepiej i niech gra jak najwięcej, niech się przebija do pierwszego składu (bo potrzeba nam młodych zmienników), ale koniecznie potrzebujemy naprawdę wysokich graczy, którzy są w stanie o główkę powalczyć np. z Ramosem
0
Osobiście wolałbym Ardę bo on jak ma dzień to haruje, a dzień dzisiaj muszą mieć wszyscy. No ale Rafa też nie najgorszy. Mógłby być Gomes...
1
Według mnie trener zrozumiał, jak to środek nie funkcjonował w 1 meczu, dlatego 4 w środku. Busi i Ivan jednocześnie defensywni i ofensywni. Oni mają plan jak awansować, a ja głęboko wierzę, że im się to uda. Będzie cholernie ciężko, ale nie takie rzeczy są w stanie robić