0

Piękne poswięcenie a wzamian dostanie grzywną .;)

0

Widze teraz to tak : Tello-Messi-Alexis ;)

0

Bardzo dobrze ! Zmieniając temat kiedy wystawicie oceny z meczu z Cordobą ? ;)

0

I na to właśnie zasłużyli !!!!!

0

heh ale ich dojechali ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?