0

na jakim kanale transmisja ?

0

Wystarczy oglądnąć pare meczy i już wiesz, poza tym pamiętam jak grał w Valencii,
a z Villarrealem też nie pokazał się z najlepszej strony.

0

ja jednak uważam odwrotnie, dla mnie jest za sztywny ma słaba koordynacje ruchową i jest słaby technicznie, do tego jego interwencje nie są pewne.. w poważniejszych meczach z realem, atletico nie da sobie rady jedyny plus to że jest wysoki i bedzie wygrywał pojedynki główkowe.

0

Jak dla mnie Mathieum nie pasuje w ogóle do stylu Barcy, poza tym ma bardzo duże braki techniczne, szczerze mówiąc nie rozumiem tego transferu..

0

Arsenal Londyn ma jeszcze walczyć o Marco Reusa z Borussii Dortmund. Kanonierzy podobno zaproponowali 40 mln funtów za Niemca.

0

niestety rzeczywistość jest bardziej brutalna niż nam sie wydaję, szczerze mówiąc takim składem jak mamy teraz barca nie ma szans nawet na ćwierćfinały LM, jak zdobędą ligę to będzie cud :)

0

gdzie transmisja ?

0

Wiecie może na jakim kanale bedzie transmisja.. ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?