18 sierpnia 2011, 13:18
0
ale to jest frajer;/ nie mogę , mam dosc;/ taki wiesniak ze hu...;/
1 lipca 2011, 11:27
to nawet dobrze ze rossi nie przechodzi sanchez jest lepszy;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
ale to jest frajer;/ nie mogę , mam dosc;/ taki wiesniak ze hu...;/
0
to nawet dobrze ze rossi nie przechodzi sanchez jest lepszy;)
0
ale to jest frajer;/ nie mogę , mam dosc;/ taki wiesniak ze hu...;/
0
to nawet dobrze ze rossi nie przechodzi sanchez jest lepszy;)