sezon sie zaczął i wszędzie Shaw w Men Utd u nas Rafinia szkoda chłopaków to sam Bale w Realu zaczynał grac i znowu kontuzja szkoda gościa można im życzyć przegranej ale Zawodnika zawsze szkoda. SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA !!
Dobry mecz i wynik ale karnego być nie powinno sprawiedliwy był był remis. Defensywa bardzo słabo chłopaki robili za dużo błędów a z realem takich błędów robić nie można
Komentarze
0
my kupujemy Paulinho za 40 mln Juventus klepie Matuidi za 20 mln co to znaczy robić mądre transfer ;/
0
sezon sie zaczął i wszędzie Shaw w Men Utd u nas Rafinia szkoda chłopaków to sam Bale w Realu zaczynał grac i znowu kontuzja szkoda gościa można im życzyć przegranej ale Zawodnika zawsze szkoda. SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA !!
0
pytanie czy ktoś może ma już jakaś informacje czy nc+ nadal będzie puszczało PD ???
0
Alves ostatnio w wybornej formie :)
0
Z Realem są ciężkie mecze są duże nerwy ale jest szacunek a Atletico to typowe chamy co raz mniej mam szacunku do nich
0
nieeee Camp Nou to magia to jest miejsce barcy nie zade inny stadion
0
my kupujemy Paulinho za 40 mln Juventus klepie Matuidi za 20 mln co to znaczy robić mądre transfer ;/
0
Dobry mecz i wynik ale karnego być nie powinno sprawiedliwy był był remis. Defensywa bardzo słabo chłopaki robili za dużo błędów a z realem takich błędów robić nie można
0
Visca el Barça ! oleeeee oleeeee hehe tak sie gra :))) juz sie srody doczekac nie moge
0
mam pytanie czy wie ktos jak kupic bilety na meczyk barcy ?????