0

jeżeli kun nie ma doświadczenia to ja nie wiem jak on bedzie grał jak będzie doświadczony jak już teraz strzela niejedną bramkę dla atletico i jest podstawowym zawodnikiem w lini ataku. Torresa też skazywano że nie powinien przechodzic do liverpoolu a jest tam gwiazdą. A co do riberego żebym sie mylił jeżeli do nas przyjdzie

0

po pierwsze liga niemiecka nie jest tak wymagająca jak liga hiszpańska po drugie czy oglądałeś chociaż jakiś mecz z nim przez 90 min???

0

aguero jest graczem potrafiącym grac techniczną piłkę i umiejętnie się zastawi oraz ogra piłkarza pokazał to świetnie w meczu z francją. U nas miałby duże wsparcie od innych piłkarzy i w pełni by się rozwinął. Ribery gra w stylu robena z realu i tam by się sprawdził ale nie u nas. Benzema to klasyczna 9 a my już taką mamy, podobnie villa. Jedynie to jeszcze silva który potrafi grac na obydwu skrzydłach i w jakiś sposób rozegrac piłkę czego nie robi henry, którego nie jestem zwolennikiem gdyż w każdym meczu gra to samo i jest zbyt przewidywalny.

0

on byłby wzmocnieniem nie żaden benzema ani ribery

0

no ja nie wiem czy ten system mozna nazwac rotacja bo kazdy sie tak z niego cieszy i wychwala a w rzeczywistosci na lige mamy pewnych graczy ktorzy zagraja i pep daje im tylko odpoczynek na puchar zobaczymy jak dojdzie liga mistrzow jak wtedy bedziemy grali bo nie sadze aby taki cacares bedzie mial szanse gry w lm

0

w tym meczu zauważyliśmy jak pinto jest daleko za VV. W pełni zasługuje na to by byc tylko 2 bramkarzem. Co do obrony to tylko gra Cacaresa zasługuje na potępienie. Swoją świetna grą przeplatał niepewnymi interwencjami i podaniami, przez które mogliśmy stracic 2 bramki. Co do pomocy widac ze Busquets nie potrafi wziąśc na siebie całego ciężaru rozgrywania i do Xaviego jeszcze trochę mu brakuje. Dryblingi Hleba były poprawne jednak nie zaoowcowały praktycznie żadnej klarownej sytuacji. Często zamiast podac do Alvesa pchał sie na 3 piłkarzy. Co do Bojana to nie był jego najlepszy mecz. Warto jednak nadmienic że potrafił sie w klarownych sytuacjach. Poprawi jeszcze tylko skutecznosc strzałów i podań i będzie z niego bardzo wartościowy zawodnik. Iniesta niestety nie powrócił jeszcze do swojej najwyższej dyspozycji. Gra Toure, Alvesa, Gudjohnsena, Márqueza i Slyvinho była bez zarzutu ;)

0

szkoda że z lewej strony nie mamy takich atutów ;( abidal to solidny obrońca jednak zbyt mało ofensywny jak na styl barcelony ;(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?