14 maja 2015, 20:58
0
Na MŚ był już łysy. Wielkie mi halo
3 grudnia 2014, 13:03
Nie wiem dlaczego, ale coś nie przepadam za Kunem. Kojarzy mi się on z tysiącem nieudanych dryblingów na MŚ 2014.. Nie wiem czy jakiś mu wtedy wyszedł :/
15 października 2014, 11:06
8 września 2014, 16:47
6
Kiedy wy w końcu zrozumiecie, że takimi wpisami tylko napędzacie gimbusów. Zostawcie już ten Real, to jest strona Barcy !
2 września 2014, 14:29
2
ok. super. Pozdrawiam ...
24 lipca 2014, 17:27
16
https://vine.co/v/MuBjnHx7MKv
16 sierpnia 2014, 13:23
3
Keita zasługuję na 5,5 ;)
19 kwietnia 2014, 11:43
1
Pinto zawalił przy obu bramkach... Sito w decydującej fazie meczu...Powienien dostać max 3
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Na MŚ był już łysy. Wielkie mi halo
0
Nie wiem dlaczego, ale coś nie przepadam za Kunem. Kojarzy mi się on z tysiącem nieudanych dryblingów na MŚ 2014.. Nie wiem czy jakiś mu wtedy wyszedł :/
0
6
Kiedy wy w końcu zrozumiecie, że takimi wpisami tylko napędzacie gimbusów. Zostawcie już ten Real, to jest strona Barcy !
2
ok. super. Pozdrawiam ...
16
https://vine.co/v/MuBjnHx7MKv
6
Kiedy wy w końcu zrozumiecie, że takimi wpisami tylko napędzacie gimbusów. Zostawcie już ten Real, to jest strona Barcy !
3
Keita zasługuję na 5,5 ;)
2
ok. super. Pozdrawiam ...
1
Pinto zawalił przy obu bramkach... Sito w decydującej fazie meczu...Powienien dostać max 3