0

Ciota to miałeś mieć na drugie ,ale twoi starzy zmiękli więc dali ci na imię Krystynka

0

Paryska Masakra Barcelońską Piłą Mechaniczną!!!!!- i wszystko na temat

1

Zostawił ponad 400 baniek długu , a teraz jest może z 200, wiec nie wiem czy jego kandydatura wyjdzie nam dobrze

0

A może te wszystkie bzdury ze jest problem w naszej szatni wymyśliły pismaki tylko po to żeby przykryć istniejący problem w Realu, mianowicie egoizmu Bale i krytyki ze strony Penaldo na jego temat....!!!!

0

Nike-już nie wie co ma wymyślić , zmienić ta firmę na Adidasa

0

Rakitić-to on wogóle grał w tym meczu,za taką postawę wogóle nie powinno się oceniać zawodnika

0

Pamieta sie takie żeczy , i jeszcze w tym meczu jedna z bramek Robaldinhio zapakował z miejsca z za pola karnego takiego prawie rogala z czuba to tylko Czech odprowadził piłkę wzrokiem, i jedna bramka nie powinna być uznana dla Cwelsi bo nie pamietam który z nich przytrzymywał Valdesa w polu karnym

0

Co wy wszyscy ku....a z tym Laportą , baran wprowadził Barce w takie długi z których nie wyjdziemy jeszcze przez dobre parę lat, a wy tylko Laporta i Laporta, i wtedy wogóle juz nie bedzie sosu na transfery bo dług wzrośnie , i nie wiem czego można oczekiwać od gościa który zostawia rodzine dla jakieś aktoreczki Pornosów, to już wtedy napewno w Barcie był by prawdziwy burdel

0

Ta i znowu popadniemy w horyzontalne długi , i wtedy to już wogóle nie będzie transferów

0

Ja tutaj czegoś nie rozumiem, skoro Rossell przeciwstawił sie Zubiemu i postawił na trenera z poza Barcy na Martimo, a po roku kiedy Rossell musi odejść za walki jakie zrobił , obecny parodia prezydent nic nie ma do tego żeby LE został naszym trenerem i wywala TATE, to kto w tym klubie k...a rządzi ja się pytam, to był chyba najgorszy transfer naszego Zubiego!!!Bo jeśli były prezydent nie stawiał na obecnego trenera , a obecny prezydent na niego postawił to ktoś tu nie ma jaj!!!!!

0

Huuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

1

Kiedy ja usłyszę wiadomość ; Barca podziękowała za współpracę trenerowi i panu Zubizarecie za wkład do drużyny, którego tak naprawdę nie było ; a jego następcą bedzie pan BIELSA

0

Czytam i czytam wypowiedzi naszych piłkarzy , że to to że to tamto że sezon jest długi , to tak jak bym sie cofnął w czasie o rok, ta sama gadka i te same argumenty i wszyscy dobrze wiemy jak to się skończyło (czasami myśle ze na treningach oni nie ćwiczą taktyki a wypowiedzi dla tv, co my teraz powiemy sezon 24)

0

To czekamy na pana Bielsę w czerwcu aż skończy trenować Marsylię ,

2

Gdzie jest BIELSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Po prostu PARODIA

0

Ni to Zubi może pakować walizki jeszcze przed nowym rokiem, zakebista wiadomość!!!!!!!!!

0

0

Wymienić go na Sancheza, tyle samo dali

4

Czy wy wszyscy możecie już ku....a przestać krytykować tych wszystkich piłkarzy,bo to ku...a nie tak bo ten jest zły bo tamten do wyj...nia, ten za cienki tamten do zmiany!!!!! Żygam wami, wielcy fani Barcelony!!!! Znacie sie tyle na piłce co na bzykaniu, dzieciaki jedne!!!!!!Wypo....ać z tej strony raz na zawsze

1

Łapy precz od Messia(sz)a

0

Ale to jeszcze nie jest zatwierdzone, a gazety niech sobie piszą , bo jeszcze ten sezon sie na dobre nie zaczął a oni już chcą produkować nowe stroje , poczekamy zobaczymy, bo jak to sie okaże prawda to bedzie wielka klapa

0

A co mondralo, może masz kartę "Socios " i będziesz głosował !!???? Takie żeczy to zostaw ludzią którzy na ten temat więcej wiedzą niż ty, a jak ci sie nie podoba to kup sobie koszulkę Chelsea z Abramowiczem z tylu , i nie będziesz narzekał ,

1

Ta ta ta ta i za jakieś pare lat widzisz Barcę w 4 lidze bo jest bankrutem

1

Co do tego zarządu , to rozumiem sportowo jest lekkie dno ale jeśli chodzi o sprawy finansowe to uważam że robią bardzo dobrą robotę , zmniejszyli dług z 400 baniek chyba prawdopodobnie na jakieś 180( dokładnie nie pamietam)s ten dług niezapominajcie pozostawił poprzedni zarząd , wiec nie wiem który z tych kandydatów był by lepszy. Klub bankrut, czy może klub z jakimś trofeum , więc ja osobiście wybieram opcję nr 3, no i oczywiście pożegnanie pana Zubizaretay.

0

Dawadź mi tutaj pana Bielsę!!!!!!

0

Panie Zubi,czekam na kolejny pana mega hit transferowy, bo nasz trener to się panu udał!!!!!!!!!!!!!

7

Ale co my oczekujemy od trenera którego cv jest tak cienkie jak produkty w biedronce!!!!!!!! Z As Romy został na zbity pysk wyj........y po połowie sezonu!!!!!!!! I co tam było dalej, wielka kupa.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Co do Realu to sie poprawiliście, to się zgadza , bo tam przegraliście różnicą dwóch bramek a w czoraj z Celtą u siebie , przegraliście tylko jedną bramką, więc widzę znaczący progres waszej gry, panie Alves

2

Carles Puyol na trenera!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?