0

Złota piłka dla Messiego!!! Nie ma nikt stabilniejszej formy od niego !!! Ronaldo już nic nie gra!!! Nie strzela karnych w ważnych momentach spotkań!!!

0

Sergio nie jest na sprzedaż!!! To jest młode pokolenie, które zostało wychowane przed Barce i będzie kiedyś kluczowym zawodnikiem tego jakże wielkiego klubu!!!

0

moim zdaniem valdes powinienen dotać wyższą notę ponieważ gdyby nie on to by BARCA przegrała 2;1 !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?