O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4594
  • Liczba komentarzy 50
  • Polecenia 15

Komentarze

0

Haha, masakra... co za ludzie

0

Haha, gimbazja mnie pojechali, zobaczycie ze nic z tego chlopa nie bedzie... jak to sie mowi "statysta"

0

Nie ma co sie oszukiwac ale Rakitic jest za slaby na poziom Barcelony, nie ta klasa. Niestety nie mamy blyszczacych pomocnikow... dobrze ze Messi - Neymar graja i mamy solidna linie obrony. Pomocnicy w tym sezonie nie istnieja a w szczegolnosci Rakitic - poziom Sevilli

1

Bo jest za slaby na Barcelone

0

100% racji, i mam nadzieje ze Barca stanie się silniejsza przez ten zakaz!!!

Zobacz wszystkie

6

Co sie dzieje? Ja tego nie ogarniam... Wystarczy ze Barca przegra kilka meczy i chcecie caly sklad wymieniac. Malo tego Messiemu i Tacie tez sie oberwalo... Sprzedac Messiego? Prosze was... Bez niego nie bedzie juz takich wynikow...

4

Nie badz ignorantem, to jest pieke te wszystkie gesty... bez tego zycie by bylo bardzo mechaniczne...

2

Kazdy widzi to co chce - masz kompleks to widzisz ze wszyscy obrazaja Krystyne. Sama prawda :)
Ja mam wyjebane na takie komentarze tobie tez tak radze

1

To jest prawda a nie banał.

1

Zgadzam sie w 100 procentach z przedmowca, Messi najlepszy gracz w historii footballu zasluguje na szczegolne traktowanie... powinien dostac podwyzke jezeli tego zada mimo nienajlepszych wynikow w grze... to jest nasza ikona - bez niego Barcelona nie bedzie sie liczyc w taki sposob jak jest teraz postrzegana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?