0

BAN

0

BAN

0

Rosellem*

0

hej a tak troszeczke na inny temat czy widzicie podobieństwo pomiędzy Rosselem a Mascherano??

0

Rafalx160

polejcie mu :D dobrze gada:D

0

ma ktos link do bramek ?? ale downloady?? prosze jesli ktos ma

0

i dobrze ... nie potrzebny teraz "marszczerano" też :D Marquez niech zostanie i mlodych niech wprowadza do 1 skladu i bedzie gitara

0

niech biorą kasa się przyda a Pato się sprzeda za jakiś czas za jakieś 30 mln, a tak serio to nie wierzę w to kto dałby tyle kasy i takiego młodego piłkarza za takiego prawie dziadka :D nie miałbym nic przeciwko takiemu transferowi, ale to na bank plotka .

0

Geble a gdzie twoj kieliszek? ;):D

0

Rosell będzie świetnym prezydentem zobaczycie.Wszyscy którzy go krytykują za jakiś czas będą mówić jak to on nie jest wspaniały. Może on w końcu zrobi porządek z transferami (jak się nie mylę to on miał duży wpływ na to ze Ronaldinho przyszedł do nas ) ten argument mówi sam za siebie ,więc spokojnie dajmy czas nowemu prezydentowi, pozdrawiam. VeB

0

Ja myślę ,że Rosell będzie świetnym prezydentem .Podoba mi się jego podejście do finansów , skończą się bezsensowne transfery ;/. I wielu z was ocenia go za złe decyzje za np. sprzedaż Dimy ale wszyscy wiemy że był tak słaby że ... a szkoda gadać to juz lepiej grałby Fontas badż Muniesa za darmo (nie mówiąc o gaży) i innych bezsensownych transferów jak np. Keirrison czy Henrique . I zobaczcie te wszystkie decyzje , złe decyzje podjął były zarząd. Prawda jest taka, że jesteście zaślepieni triumfami z przed roku no ale się nie dziwie bo to normalne zachowanie, każdy się boi zmian , zwłaszcza wtedy gdy wszystko idzie dobrze (przynajmniej tak wygląda ,że dobrze)no także nie krytykujcie zbyt pochopnie naszego nowego prezydenta:D pozdrawiam VeB

0

To nie jest plota;/ 10 mln poszło się wa..ć czyli prawie caly zysk ;p z tego roku na transfermarkt jest juz podane ze Czyhrynski odszedł nie ma tylko kwoty wiec moze sie myle z tymi 10 bankami, mam nadzieje.

0

ja mysle ze nie pasuje do Barcy po co nam ofensywny pomocnik ??Mamy J. Dos Santosa i Thiago na ławke . Z nim będzie jak z Hlebem a 22 mln przeznaczyc na zmiennika Busquetsa i prawego obronce. Ale to tylko moje nic nie znaczace zdanie :D. Visca el Barca

0

mysle ze dobre bylyby te 2 transfery ale jesli chodzi o odejscie Yaya juz nie tak fajnie jesli mialby odejsc jakichs defensywny pomocnik to Keita .

I rzeczywiscie lepiej byloby dgyby Ibra odszedl wiecej szans dostawalby Bojan ktory sie swietnie spisuje .Zlatan tylko spowalnia akcje i zagrywa do tylu po prostu nie pasuje do Barcy. Bedzie dobrze .Visca el Barca

0

hej dziś tak sobie ogłądam transfermarkt i sie zastanawiam dlaczego nikt nie przejmuje nr 7 czyżby czekali na Ribery'ego?? :D

0

Ronaldinho też był symbolem Barcy i co ... ??

0

zgodnie z http://www.transfermarkt.de Mata ma kontrakt do 2012 a Eboue do 2011 cos tu nie gra...

0

prosze gorbi94

0

bedzie dekoracja do pobrania??

0

pokazuja gdzies na sopcascie dekoracje??

0

jest napisane jak już :D pozdrawiam

0

dokladnie np w meczu z Valencia Henry zagral na szpicy i zaliczyl hat tricka

0

to sie nazywaja kibice witam wszystkich ;d

0

z Ajaxu przeszedl do Juve jakbys nie wiedzial zielony..dopiero pozniej do Interu

0

hej troche poza tematem zna moze ktos tytul piosenki ktora zaczyna sie 1 51 dziekuje z gorypozdrawia a w temacie znakomity transfer

0

cordzik

...powinni się postarać o ville , bo bez wzmocnień żadnych będzie tak jak po 06 roku gdy nie było żadnych transferów nic nie wygraliśmy...

wydaje mi sie ze sie mylisz po zwycieskim byly transfery ktore wydawaly sie strzalami w 10 co inne go ze ani zambrotta ani thuram ani gudjohnsen nie pokazali sie z najwyzszej klasy ale nie mnow ze nie bylo transferow bo byly

0

zgadzam sie z Poziomek_ Jeffren jest dla mnie bardzo dobry bardzo szybki i zwrotny moim zdaniem duzo lepszy od Pedro

0

uwazam ze Sassengon bylby wzmocnieniem zgadzam sie z patrolinho91 a Ty darthjaag widziales chos raz jak gra Stephane? z twojej wypowiedzi wynika ze chyba nie wiec sie nie udzielaj jak nie widziales goscia w akcji

0

jeeest jeffren

0

no piekne te stroje :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?