Byłem Na Camp Nou podczas tego meczu. Oczywiście jako kibic Barcelony i mało brakowało do tego bym wraz z przyjaciółmi dostał zdrowo po pupie. Wysiadamy z autokaru, a Wiślacy podchodzą i z ryjem wyjeżdząją z tekstami nie na miejscu, Macie Wpierd***, co to ma znaczyc Ku*** etc. Nic, trudno poszliśmy na stadion, trybune mieliśmy koło sektoru Wisły. Wstyd i kompromitacja, Rzucanie się na siatke, do czarnoskórego kibica Barcy udawanie małpy, rzucanie różnymi przyborami w ludzi, i fakt, że po polsu musiano napisac na telebimach aby Wiślacy pozostali na trybunach dopóki policja nie zezwoli na opuszczenie stadionu. :/
Ogólnie JESTEM DUMNY Z SIEBIE, Z TEGO KOMU KIBICUJE I NIC TEGO NIE ZMIENI !!
Byłem Na Camp Nou podczas tego meczu. Oczywiście jako kibic Barcelony i mało brakowało do tego bym wraz z przyjaciółmi dostał zdrowo po pupie. Wysiadamy z autokaru, a Wiślacy podchodzą i z ryjem wyjeżdząją z tekstami nie na miejscu, Macie Wpierd***, co to ma znaczyc Ku*** etc. Nic, trudno poszliśmy na stadion, trybune mieliśmy koło sektoru Wisły. Wstyd i kompromitacja, Rzucanie się na siatke, do czarnoskórego kibica Barcy udawanie małpy, rzucanie różnymi przyborami w ludzi, i fakt, że po polsu musiano napisac na telebimach aby Wiślacy pozostali na trybunach dopóki policja nie zezwoli na opuszczenie stadionu. :/
Ogólnie JESTEM DUMNY Z SIEBIE, Z TEGO KOMU KIBICUJE I NIC TEGO NIE ZMIENI !!
Komentarze
0
Byłem Na Camp Nou podczas tego meczu. Oczywiście jako kibic Barcelony i mało brakowało do tego bym wraz z przyjaciółmi dostał zdrowo po pupie. Wysiadamy z autokaru, a Wiślacy podchodzą i z ryjem wyjeżdząją z tekstami nie na miejscu, Macie Wpierd***, co to ma znaczyc Ku*** etc. Nic, trudno poszliśmy na stadion, trybune mieliśmy koło sektoru Wisły. Wstyd i kompromitacja, Rzucanie się na siatke, do czarnoskórego kibica Barcy udawanie małpy, rzucanie różnymi przyborami w ludzi, i fakt, że po polsu musiano napisac na telebimach aby Wiślacy pozostali na trybunach dopóki policja nie zezwoli na opuszczenie stadionu. :/
Ogólnie JESTEM DUMNY Z SIEBIE, Z TEGO KOMU KIBICUJE I NIC TEGO NIE ZMIENI !!
VeB
0
Byłem Na Camp Nou podczas tego meczu. Oczywiście jako kibic Barcelony i mało brakowało do tego bym wraz z przyjaciółmi dostał zdrowo po pupie. Wysiadamy z autokaru, a Wiślacy podchodzą i z ryjem wyjeżdząją z tekstami nie na miejscu, Macie Wpierd***, co to ma znaczyc Ku*** etc. Nic, trudno poszliśmy na stadion, trybune mieliśmy koło sektoru Wisły. Wstyd i kompromitacja, Rzucanie się na siatke, do czarnoskórego kibica Barcy udawanie małpy, rzucanie różnymi przyborami w ludzi, i fakt, że po polsu musiano napisac na telebimach aby Wiślacy pozostali na trybunach dopóki policja nie zezwoli na opuszczenie stadionu. :/
Ogólnie JESTEM DUMNY Z SIEBIE, Z TEGO KOMU KIBICUJE I NIC TEGO NIE ZMIENI !!
VeB