O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 1
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Byłem Na Camp Nou podczas tego meczu. Oczywiście jako kibic Barcelony i mało brakowało do tego bym wraz z przyjaciółmi dostał zdrowo po pupie. Wysiadamy z autokaru, a Wiślacy podchodzą i z ryjem wyjeżdząją z tekstami nie na miejscu, Macie Wpierd***, co to ma znaczyc Ku*** etc. Nic, trudno poszliśmy na stadion, trybune mieliśmy koło sektoru Wisły. Wstyd i kompromitacja, Rzucanie się na siatke, do czarnoskórego kibica Barcy udawanie małpy, rzucanie różnymi przyborami w ludzi, i fakt, że po polsu musiano napisac na telebimach aby Wiślacy pozostali na trybunach dopóki policja nie zezwoli na opuszczenie stadionu. :/

Ogólnie JESTEM DUMNY Z SIEBIE, Z TEGO KOMU KIBICUJE I NIC TEGO NIE ZMIENI !!

VeB

Zobacz wszystkie

0

Byłem Na Camp Nou podczas tego meczu. Oczywiście jako kibic Barcelony i mało brakowało do tego bym wraz z przyjaciółmi dostał zdrowo po pupie. Wysiadamy z autokaru, a Wiślacy podchodzą i z ryjem wyjeżdząją z tekstami nie na miejscu, Macie Wpierd***, co to ma znaczyc Ku*** etc. Nic, trudno poszliśmy na stadion, trybune mieliśmy koło sektoru Wisły. Wstyd i kompromitacja, Rzucanie się na siatke, do czarnoskórego kibica Barcy udawanie małpy, rzucanie różnymi przyborami w ludzi, i fakt, że po polsu musiano napisac na telebimach aby Wiślacy pozostali na trybunach dopóki policja nie zezwoli na opuszczenie stadionu. :/

Ogólnie JESTEM DUMNY Z SIEBIE, Z TEGO KOMU KIBICUJE I NIC TEGO NIE ZMIENI !!

VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?