guardiolacruyfflaportatozliludzie
Dołączył/a: luty 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Idealny scenariusz przed ostatnią kolejką, to porażka Atleti i strata punktów przez Madryt i zwycięstwo Barcy. Wtedy każde zwycięstwo i 0-0 w ostatnim meczu daje mistrzostwo Barcelonie.
Drugi dobry scenariusz, to porażka Atleti i zwycięstwa Barcy i Madrytu. Trochę kontrowersyjnie, bo remis w meczu Barca-Atleti przy zwycięstwie Realu daje im mistrzostwo. Dlaczego uważam, że to dobry scenariusz? Bo tylko zwycięstwo Atletico daje im wtedy mistrzostwo. Będą musieli wyjść i zaatakować wtedy może pojawić więcej miejsca dla Barcy. W tym widzę szansę na pokonanie Atletico.
0
Jeżeli Espanyol nie zapewni sobie utrzymania, a Real straci szansę na mistrzostwo, to przecież mogą sobie zagrać mecz w niedzielę o tej samej porze co inne drużyny walczące o utrzymanie. Nie będzie, to miało żadnego związku z meczem Barca-Atleti.
0
Jeżeli Atletico wygra swój mecz w 37 kolejce, to RealM straci szansę na mistrzostwo. Dlaczego ma to zależeć od Espanyolu?
1
Dla Alves nowy kontrakt.
0
Kibice Barcy na tej stronie, to największe bagno.
0
Wątpię w wymianę z Juve. Pogba i Vidal, to tylko plotki. Spodziewam się jakiegoś napastnika z topu.
Co do Pogby, to jego agentem jest Mino Raiola. Ostatnio ostro się wypowiedział o Barcelonie.
0
Oczywiście, że nie ma co narzekać. Spodziewam się dużego nazwiska po jego odejściu.
1
Alexis idzie do Juve. Zajebiście.
0
Jeszcze porównałem ich dorobek przeciwko RealM.
Xavi: 2 gole i 2 asysty
Iniesta: 2 gole i 5 asyst
Cesc: 2 gole i 0 asyst.
Wielki Fabregas hahahah
0
FC1899Barca
Fabregas gra dużo bliżej bramki niż pozostali. Grał nawet jako 9.
Liga Mistrzów ostatnie 3 sezony.
Xavi: Faza Grupowa 2 gole i 6 asyst. Faza Pucharowa 1 gol i 3 asysty. Razem 3 gole i 9 asyst
Iniesta: Faza Grupowa 2 gole i 2 asysty. Faza Pucharowa 2 gole i 4 asysty. Razem 4 gole i 6 asyst.
Wielki, największy Fabregas: Faza Grupowa 3 gole i 1 asysta. Faza Pucharowa 0 goli i 3 asysty. Razem 3 gole i 4 asysty.
Wiesz z kim Fabregas zaliczył swoje wszystkie asysty w Fazie Pucharowej? Z Bayerem. 10 goli im wtedy Barca wbiła.
hahahahah wielki Fabregas.
0
0
http://www.fcbarca.com/35807-alcala-taka-informacje-otrzymalem-od-realu-madryt.html
0
Przecież sam Alcala już dawno powiedział, że informacje o dopingu dostał od jednego z dyrektorów RM.
0
12 ocen i 6 pozytywnych. Mierdy przesiadują na stronie i dają plusy swoim ziomkom za komentarze o sterydzie. Co za żenada. HAHAHHA
0
Taa. Smutna sprawa z tymi mierdami na stronie. Żeby chociaż jeden z drugim mieli coś ciekawego do powiedzenia. Jak przeczytałem komentarz whatisa o Iniescie, to z 5 minut się śmiałem.
0
Kibice Realu, to lepiej powinni się zająć swoim podwórkiem. Cristiano 30 na karku, a pryszcze jak u małolaty. Prochy?
0
Prochy to musiał wziąć twój stary przed robienie ciebie.
Po ocenie komentarzy widać kto tu głównie siedzi i ocenia. Whatis i jego koledzy. Koleś pisze o sterydach Messiego i na 5 głosów otrzymuje 4 plusy.
0
Żeby im pokazać miejsce w szeregu.
0
Dawno temu był jeszcze REMIX
Ronaldinho Eto'o Messi Iniesta Xavi
0
Pewnie dlatego ich tam nie ma, bo Liverpool ma więcej. Po prostu brali po jednej drużynie z każdej ligi.
0
0
Ale Liverpool ma 73. Z czym masz problem?
0
0
Najlepszy atak w lidze i najlepsza obrona.
0
A co ma z tym wspólnego Barca?
0
0
Czyżby to ten sam Varane złamał linię?
Wybitny mecz Varane nie mógł się odbyć bez udziału sędziego. Zresztą tak samo jak sytuacja z Evra.
Ciekawe czy gdyby nie pomoc sędziów nadal byłoby pisanie bzdur o tym bardzo przeciętnym obrońcy.
0
0
Jeżeli Alves kojarzy ci się tylko z nieudanymi wrzutkami, to nie mam więcej pytań. Polecam oglądanie meczów. Szczególnie tego z City. Zaangażowanie, energia. Bieganie w tą i z powrotem przez 90 minut. Skała nie do przejścia, a grał od 15 minuty z żółtą kartką.