0

0

Idealny scenariusz przed ostatnią kolejką, to porażka Atleti i strata punktów przez Madryt i zwycięstwo Barcy. Wtedy każde zwycięstwo i 0-0 w ostatnim meczu daje mistrzostwo Barcelonie.
Drugi dobry scenariusz, to porażka Atleti i zwycięstwa Barcy i Madrytu. Trochę kontrowersyjnie, bo remis w meczu Barca-Atleti przy zwycięstwie Realu daje im mistrzostwo. Dlaczego uważam, że to dobry scenariusz? Bo tylko zwycięstwo Atletico daje im wtedy mistrzostwo. Będą musieli wyjść i zaatakować wtedy może pojawić więcej miejsca dla Barcy. W tym widzę szansę na pokonanie Atletico.

0

Jeżeli Espanyol nie zapewni sobie utrzymania, a Real straci szansę na mistrzostwo, to przecież mogą sobie zagrać mecz w niedzielę o tej samej porze co inne drużyny walczące o utrzymanie. Nie będzie, to miało żadnego związku z meczem Barca-Atleti.

0

Jeżeli Atletico wygra swój mecz w 37 kolejce, to RealM straci szansę na mistrzostwo. Dlaczego ma to zależeć od Espanyolu?

1

Dla Alves nowy kontrakt.

0

Kibice Barcy na tej stronie, to największe bagno.

0

Wątpię w wymianę z Juve. Pogba i Vidal, to tylko plotki. Spodziewam się jakiegoś napastnika z topu.
Co do Pogby, to jego agentem jest Mino Raiola. Ostatnio ostro się wypowiedział o Barcelonie.

0

Oczywiście, że nie ma co narzekać. Spodziewam się dużego nazwiska po jego odejściu.

1

Alexis idzie do Juve. Zajebiście.

0

Jeszcze porównałem ich dorobek przeciwko RealM.

Xavi: 2 gole i 2 asysty
Iniesta: 2 gole i 5 asyst
Cesc: 2 gole i 0 asyst.

Wielki Fabregas hahahah

0

FC1899Barca

Fabregas gra dużo bliżej bramki niż pozostali. Grał nawet jako 9.

Liga Mistrzów ostatnie 3 sezony.

Xavi: Faza Grupowa 2 gole i 6 asyst. Faza Pucharowa 1 gol i 3 asysty. Razem 3 gole i 9 asyst

Iniesta: Faza Grupowa 2 gole i 2 asysty. Faza Pucharowa 2 gole i 4 asysty. Razem 4 gole i 6 asyst.

Wielki, największy Fabregas: Faza Grupowa 3 gole i 1 asysta. Faza Pucharowa 0 goli i 3 asysty. Razem 3 gole i 4 asysty.

Wiesz z kim Fabregas zaliczył swoje wszystkie asysty w Fazie Pucharowej? Z Bayerem. 10 goli im wtedy Barca wbiła.

hahahahah wielki Fabregas.

0

0

Przecież sam Alcala już dawno powiedział, że informacje o dopingu dostał od jednego z dyrektorów RM.

0

12 ocen i 6 pozytywnych. Mierdy przesiadują na stronie i dają plusy swoim ziomkom za komentarze o sterydzie. Co za żenada. HAHAHHA

0

Taa. Smutna sprawa z tymi mierdami na stronie. Żeby chociaż jeden z drugim mieli coś ciekawego do powiedzenia. Jak przeczytałem komentarz whatisa o Iniescie, to z 5 minut się śmiałem.

0

Kibice Realu, to lepiej powinni się zająć swoim podwórkiem. Cristiano 30 na karku, a pryszcze jak u małolaty. Prochy?

0

Prochy to musiał wziąć twój stary przed robienie ciebie.
Po ocenie komentarzy widać kto tu głównie siedzi i ocenia. Whatis i jego koledzy. Koleś pisze o sterydach Messiego i na 5 głosów otrzymuje 4 plusy.

0

Żeby im pokazać miejsce w szeregu.

0

Dawno temu był jeszcze REMIX
Ronaldinho Eto'o Messi Iniesta Xavi

0

Pewnie dlatego ich tam nie ma, bo Liverpool ma więcej. Po prostu brali po jednej drużynie z każdej ligi.

0

0

Ale Liverpool ma 73. Z czym masz problem?

0

0

Najlepszy atak w lidze i najlepsza obrona.

0

A co ma z tym wspólnego Barca?

0

0

Czyżby to ten sam Varane złamał linię?


Wybitny mecz Varane nie mógł się odbyć bez udziału sędziego. Zresztą tak samo jak sytuacja z Evra.

Ciekawe czy gdyby nie pomoc sędziów nadal byłoby pisanie bzdur o tym bardzo przeciętnym obrońcy.

0

0

Jeżeli Alves kojarzy ci się tylko z nieudanymi wrzutkami, to nie mam więcej pytań. Polecam oglądanie meczów. Szczególnie tego z City. Zaangażowanie, energia. Bieganie w tą i z powrotem przez 90 minut. Skała nie do przejścia, a grał od 15 minuty z żółtą kartką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?