0

@Hushovt ok, ja w sumie czekam na godzinę 6, wtedy nastąpi koniec mojej pracy :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hushovt po co?

0

@BaroPodertos akurat wtedy jak na 18 idę do pracy, a po 17 muszę się zbierać... A jak mecze były o 22 to na drugi dzień musiałem wstawać o 5. Jak to śpiewał Zenek - los przekorny.

4

Gorzej zniosłem odejście Thiago niż teraz Arthura. Fajnie jakby ten pierwszy zawitał u nas :)

0

@sergio5 łaził u nas ostatnio Robercik po rafinerii w Płocku i udawał, że go to interesuje xd

5

@Hiacynk Maszyna. A ja na orliku na 4 gierki, 3 kończyłem na bramce z powodu urazów xd

1

@VandaI od czasu do czasu można o 22 obejrzeć, ale 3 razy z rzędu to już przesada. Jutro nie wiem czy wytrwam połowę, po 12h pracy i na drugi dzień przed 5 pobudka..

1

@IronSanHybrid i od razu pięknie spienione. Świeże i spienione, win-win :D

0

@Janiama no i źle, bo Pan Darek lubi z cukrem, bez cytrynki..

1

@PatrychoO będzie miał kłopoty, już ma kłopoty - cytując klasyka

0

@msmsms sprawdź huawei watch gt 2, też jest bardzo ładny i ma dużo więcej opcji od poprzednika. Do tego bateria trzyma podobno 14 dni

0

@NaFazieHitman właśnie wczoraj zacząłem, po 2 odcinkach zapowiada się nieźle. Nie zawiodę się?

1

@IronSanHybrid ciekawe jaką notę dałaby Beata Tyszkiewicz :D

0

@IronSanHybrid to jest chyba ten sam murzynek, który tak wnikliwie liczy coś na kalkulatorze oblizując palce :D

0

@Robertinho dzięki za odpowiedź :)

1

@Robertinho a jak wygląda sytuacja ze stronką dobarcelony.pl? Będą nowe tematy? Bo z tego co kojarzę to też się zajmowałeś tymi bardzo ciekawymi i bardzo pomocnymi wskazówkami. Co prawda nie miałem jeszcze okazji skorzystać, ale gdy tylko sytuacja się uspokoi ruszam do Barcelony i nie ukrywam, że tylko z tej strony będę czerpał informacje. Powodzenia!

1

No to teraz trzeba być czujnym na olx, bo obciążenia na siłownię będą sprzedawane w tonach :D

2

@Chwytliwy właśnie skończyłem. Tej wiosny już chyba z 7 razy kosiłem, bo mam świeży trawnik i szybko bujnął w tym roku :)

0

@GeFcIo porównywarka telefonów + własna dedukcja = odpowiedź na tę zagwozdkę :)

0

@TheNekro94 obstawiam, że płakałeś tego dnia

2

@Bykunn dobry komentarz pod filmem "miałem kupić S klasę, ale po tym filmie wybieram Dacie Duster" XD

0

@Triv44 ktoś tu nie lubi być pachnącym :D

1

@PatrychoO taktyczny, uwielbiam Freddiego :D

3



16tka Małpy, wg mnie ścisłe top

0

Kto w ogóle zaczął hot16challenge2?

2

@YoungTalents otoczenie YoungTalents tego nie potwierdza

2

@LaRoja lepiej więcej niż mniej, nie narzekaj ziomo

5

@IronSanHybrid xDˣᴰ.

1

@Avada Kedavra fajnych masz meneli w okolicy, w moich rejonach wyglądają dużo gorzej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?