gurales
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Płock
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hushovt ok, ja w sumie czekam na godzinę 6, wtedy nastąpi koniec mojej pracy :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hushovt po co?
0
@BaroPodertos akurat wtedy jak na 18 idę do pracy, a po 17 muszę się zbierać... A jak mecze były o 22 to na drugi dzień musiałem wstawać o 5. Jak to śpiewał Zenek - los przekorny.
4
Gorzej zniosłem odejście Thiago niż teraz Arthura. Fajnie jakby ten pierwszy zawitał u nas :)
0
@sergio5 łaził u nas ostatnio Robercik po rafinerii w Płocku i udawał, że go to interesuje xd
5
@Hiacynk Maszyna. A ja na orliku na 4 gierki, 3 kończyłem na bramce z powodu urazów xd
1
@VandaI od czasu do czasu można o 22 obejrzeć, ale 3 razy z rzędu to już przesada. Jutro nie wiem czy wytrwam połowę, po 12h pracy i na drugi dzień przed 5 pobudka..
1
@IronSanHybrid i od razu pięknie spienione. Świeże i spienione, win-win :D
0
@Janiama no i źle, bo Pan Darek lubi z cukrem, bez cytrynki..
1
@PatrychoO będzie miał kłopoty, już ma kłopoty - cytując klasyka
0
@msmsms sprawdź huawei watch gt 2, też jest bardzo ładny i ma dużo więcej opcji od poprzednika. Do tego bateria trzyma podobno 14 dni
0
@NaFazieHitman właśnie wczoraj zacząłem, po 2 odcinkach zapowiada się nieźle. Nie zawiodę się?
1
@IronSanHybrid ciekawe jaką notę dałaby Beata Tyszkiewicz :D
0
@IronSanHybrid to jest chyba ten sam murzynek, który tak wnikliwie liczy coś na kalkulatorze oblizując palce :D
0
@Robertinho dzięki za odpowiedź :)
1
@Robertinho a jak wygląda sytuacja ze stronką dobarcelony.pl? Będą nowe tematy? Bo z tego co kojarzę to też się zajmowałeś tymi bardzo ciekawymi i bardzo pomocnymi wskazówkami. Co prawda nie miałem jeszcze okazji skorzystać, ale gdy tylko sytuacja się uspokoi ruszam do Barcelony i nie ukrywam, że tylko z tej strony będę czerpał informacje. Powodzenia!
1
No to teraz trzeba być czujnym na olx, bo obciążenia na siłownię będą sprzedawane w tonach :D
2
@Chwytliwy właśnie skończyłem. Tej wiosny już chyba z 7 razy kosiłem, bo mam świeży trawnik i szybko bujnął w tym roku :)
0
@GeFcIo porównywarka telefonów + własna dedukcja = odpowiedź na tę zagwozdkę :)
0
@TheNekro94 obstawiam, że płakałeś tego dnia
2
@Bykunn dobry komentarz pod filmem "miałem kupić S klasę, ale po tym filmie wybieram Dacie Duster" XD
0
@Triv44 ktoś tu nie lubi być pachnącym :D
1
@PatrychoO taktyczny, uwielbiam Freddiego :D
3
16tka Małpy, wg mnie ścisłe top
0
Kto w ogóle zaczął hot16challenge2?
2
@YoungTalents otoczenie YoungTalents tego nie potwierdza
2
@LaRoja lepiej więcej niż mniej, nie narzekaj ziomo
5
@IronSanHybrid xDˣᴰ.
1
@Avada Kedavra fajnych masz meneli w okolicy, w moich rejonach wyglądają dużo gorzej :)