1

Żeby oni chociaż w połowie byli tak dobrzy w sprzedaży, jak w kupowaniu xD

4

Odc.1-Sevilla jest zainteresowana pozyskaniem Vidala

Odc.2-Sevilla nie jest zainteresowana pozyskaniem Vidala

Odc.3-Sevilla rozważa transfer Vidala

Odc.4-Sevilla chce kupić innego prawego obrońcę

Odc.5-Sevilla chce powrotu Vidala

Odc.6-Sevilla...

2

Zobaczcie gdzie od tego sezonu, będzie widniało logo nowego sponsora Legii xD
https://legia.net/images/news/new/4move_1532029248.jpg

0

No i gdzie są teraz ci, którzy prawie za każdym razem stają w obronie zarządu?

14

"Mahrez mógłby grać jako defensywny środkowy pomocnik włączający się w akcje ofensywne." Czekam na przesunięcie Messiego na środek obrony...

0

hahahhahahah...

4

A ja wczoraj miałem na śniadanie parówki...

2

Perez: "Przychodzą do na Vinicius i Rodrygo" Kolejny podebrany, zobaczymy czy będą nowymi "Neymarami" czy "Gabigolami".

1

2115 SB Griezmanijja xD

0

Przecież napisałem, że nie chce mi się wierzyć w tę ich kontrolę, tak ciężko przeczytać komentarz?

0

Przecież on wygląda na 21, nie chce mi się wierzyć, że NFP miało niezbite dowody, że ma 13 lat, bo pewnie jedynym dowodem był akt urodzenia i zeznania rodziny.

0

0

Teraz tylko czekam, aż ktoś przerobi opis Kariusa na Wikipedii xD

1

"Nie ma znaczenia, w której lidze gra Barça B, to piłkarze muszą pracować, by trafić do pierwszej drużyny"- to może rozwiążmy tą 2 drużynę i niech najlepiej grają na własnych podwórkach, bo przecież komu potrzebne ogrywanie się z mocniejszymi rywalami.

0

Trochę się spóźniłeś, bo informacja o tym była z 5h temu ;)

3

Super reklama :D
https://www.youtube.com/watch?time_continue=149&v=FHOwt-9Oego

0

Czy te rankingi to zawsze musi być jakaś karykatura? Tak samo z rankingami reprezentacji.

0

Czekam na występ duetu Semedo-Dembele

0

Widziałem na Sportowych Faktach(WP), które powoływały się na jakiś inny portal.

0

Coś mi się nie chce wierzyć w to, że Barca ma Alabe kupić. Gdzie on ma występować? Bo na pewno nie za Albe, a w pomocy to już w ogóle nie ma opcji.

1

Trzeba Espanyolowi przyznać, że piłką potrafi grać. Naprawdę potrafią dobrze wyjść z pod pressingu.

0

Czyli Coutinho zagra pierwszy mecz w barwach Barcelony, przeciwko swojej byłej drużynie, również z Barcelony :D

0

Jak za oglądanie takiego kabaretu, jaki prezentuje w tym sezonie Arsenal, to całkiem niewygórowana kwota xD

0

U nas w wawie też pada od godziny :)

9

Już go lubię :D Widać że skromny chłopak, a nie typ gwiazdeczki. Takich piłkarzy nam potrzeba!!!

0

A pewnie kibice Realu już zacierali ręce :D

0

Sorry miało być: "często bardzo doświadczeni"
"Drużyna składająca się z samych małolatów, nie ma szans na utrzymanie się w 2 lidze" a to nie ja wywnioskowałem, tylko praktycznie wszyscy trenerzy rezerw. Małolaci nie wytrzymaliby fizycznie z typową drużyną 2 ligi (kondycyjnie jak i siłowo).
A w zdaniu "tylko po to, by wnieśli doświadczenie i dali szansę na utrzymanie?" nie wiem co widzisz śmiesznego. Może masz inny pomysł, dlaczego do drużyn rezerw ściąga się starszych i bardziej doświadczonych zawodników. Oświeć mnie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?