guru43
Dołączył/a: maj 2015
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Żeby oni chociaż w połowie byli tak dobrzy w sprzedaży, jak w kupowaniu xD
4
Odc.1-Sevilla jest zainteresowana pozyskaniem Vidala
Odc.2-Sevilla nie jest zainteresowana pozyskaniem Vidala
Odc.3-Sevilla rozważa transfer Vidala
Odc.4-Sevilla chce kupić innego prawego obrońcę
Odc.5-Sevilla chce powrotu Vidala
Odc.6-Sevilla...
2
Zobaczcie gdzie od tego sezonu, będzie widniało logo nowego sponsora Legii xD
https://legia.net/images/news/new/4move_1532029248.jpg
18
Takie stylizacje proponuje nasz nowy sponsor :D
https://leclaireur-cms-media.imgix.net/images/Leclaireur-thom-browne-4.original.jpg
https://cdn.trendhunterstatic.com/thumbs/thom-browne-mens.jpeg
https://pmcwwd.files.wordpress.com/2017/02/thombrowne-f17-rd-001.jpg?w=1024
0
No i gdzie są teraz ci, którzy prawie za każdym razem stają w obronie zarządu?
14
"Mahrez mógłby grać jako defensywny środkowy pomocnik włączający się w akcje ofensywne." Czekam na przesunięcie Messiego na środek obrony...
0
hahahhahahah...
4
A ja wczoraj miałem na śniadanie parówki...
2
Perez: "Przychodzą do na Vinicius i Rodrygo" Kolejny podebrany, zobaczymy czy będą nowymi "Neymarami" czy "Gabigolami".
1
2115 SB Griezmanijja xD
0
Przecież napisałem, że nie chce mi się wierzyć w tę ich kontrolę, tak ciężko przeczytać komentarz?
0
Przecież on wygląda na 21, nie chce mi się wierzyć, że NFP miało niezbite dowody, że ma 13 lat, bo pewnie jedynym dowodem był akt urodzenia i zeznania rodziny.
0
No właśnie długo nie musiałem czekać :D https://static.fangol.pl/content/0/6/4/064118a5f349aaed942745b966996fa4-598.jpg
0
Teraz tylko czekam, aż ktoś przerobi opis Kariusa na Wikipedii xD
1
"Nie ma znaczenia, w której lidze gra Barça B, to piłkarze muszą pracować, by trafić do pierwszej drużyny"- to może rozwiążmy tą 2 drużynę i niech najlepiej grają na własnych podwórkach, bo przecież komu potrzebne ogrywanie się z mocniejszymi rywalami.
0
Trochę się spóźniłeś, bo informacja o tym była z 5h temu ;)
3
Super reklama :D
https://www.youtube.com/watch?time_continue=149&v=FHOwt-9Oego
0
Czy te rankingi to zawsze musi być jakaś karykatura? Tak samo z rankingami reprezentacji.
0
Czekam na występ duetu Semedo-Dembele
1
Takie prawdziwe :D
http://static.fangol.pl/content/0/a/9/0a937c51146fdc858b945eab97c454d9-598.jpg
0
Widziałem na Sportowych Faktach(WP), które powoływały się na jakiś inny portal.
0
Coś mi się nie chce wierzyć w to, że Barca ma Alabe kupić. Gdzie on ma występować? Bo na pewno nie za Albe, a w pomocy to już w ogóle nie ma opcji.
1
Trzeba Espanyolowi przyznać, że piłką potrafi grać. Naprawdę potrafią dobrze wyjść z pod pressingu.
0
Czyli Coutinho zagra pierwszy mecz w barwach Barcelony, przeciwko swojej byłej drużynie, również z Barcelony :D
0
Jak za oglądanie takiego kabaretu, jaki prezentuje w tym sezonie Arsenal, to całkiem niewygórowana kwota xD
0
U nas w wawie też pada od godziny :)
9
Już go lubię :D Widać że skromny chłopak, a nie typ gwiazdeczki. Takich piłkarzy nam potrzeba!!!
33
XD http://static.fangol.pl/content/8/e/a/8ea0301780c324af6428acbdf8114507-598.jpg (z fangola)
0
A pewnie kibice Realu już zacierali ręce :D
0
Sorry miało być: "często bardzo doświadczeni"
"Drużyna składająca się z samych małolatów, nie ma szans na utrzymanie się w 2 lidze" a to nie ja wywnioskowałem, tylko praktycznie wszyscy trenerzy rezerw. Małolaci nie wytrzymaliby fizycznie z typową drużyną 2 ligi (kondycyjnie jak i siłowo).
A w zdaniu "tylko po to, by wnieśli doświadczenie i dali szansę na utrzymanie?" nie wiem co widzisz śmiesznego. Może masz inny pomysł, dlaczego do drużyn rezerw ściąga się starszych i bardziej doświadczonych zawodników. Oświeć mnie ;)