gut

0

jestem zawidziony no to teraz nie ma po co ogladac euro 12 ...

gut

0

Messi 50 goli w lidze i ponad 230 w samej Barcelonie

NA PEWNO LEPSZY OD RONALDINHO

gut

0

To chyba najniższa ocena Messiego w tym sezonie :(

gut

0

Ciekawe gdzie przejdzie:)

gut

0

Cieszę się , że Tito jest nowym trenerem, ponieważ inny nie poprowadził by tak dobrze zespołu jak PEP :)

Gracies

gut

0

Tello jużpewnie zejdzie :(

gut

0

może
-focus 08

gut

0

szkoda,że nie gra pique

gut

0

spoko i tak barca wygra :)

gut

0

jedziemy z realem i wywozimy go camp nou!!!!!!!!!!

gut

0

SEMPRE JUNTS!

gut

0

Słońca wspierają wielką BARCĘ!!!!! Vamos__ Barca :)!!!!!!!!!!

gut

0

No , jak nie ma Drogby no to Barca może się zrewanżować i wejść do finału - w którym będzie grała z (mi się wydaje) BAYERNEM MONACHIUM!!!

gut

0

Macherano , a Messi ?????

Najlepszy zawodnik mecz. wg. mnie to Mascherano .

Chociaż Messi 2 gole .......:)

gut

0

UDA MU SIĘ !!!!!!!

WYSTARCZY,ŻE KILKU PRZEDRYBLUJE :)

gut

0

Leo Messi grał z Chelsea Londyn 6 razy.

gut

0

Leo Messi grał z Chelsea Londyn 7 razy .

gut

0

Szkoda Keity.

gut

0

Pedro ostatnio coraz lepiej gra!!!!!!!! 1 goal w meczu z Saragossą......

gut

0

Najlepszy skład Barcelony na Getafe CF to :

Bramka: V. Valdes
Obrona: Puyol, Pique i Abidal,
Pomoc : Xavi, Busi i Iniesta i Mascherano
Atak: Alexis, Messi, Fabregas.

gut

0

Montoya może przenieść się na atak!!!!!!!!

gut

0

czemu teraz szansy nie dostają Tello, Afellay albo Bartra????????

gut

0

Najpierw zobaczmy, czy zostanie Pep. :)

gut

0

Ostatnio nawet bramkę strzelił !!! :)

gut

0

Przecież jest jeszcze Alves Puyol .

gut

0

takie wielkie boisko na piłkę ręczną?????

gut

0

wpuści go na mecz z Milanem.

gut

0

już jutro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gut

0

Vamos Affelay

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?