gut
Dołączył/a: marzec 2012
Gdynia
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jestem zawidziony no to teraz nie ma po co ogladac euro 12 ...
0
Messi 50 goli w lidze i ponad 230 w samej Barcelonie
NA PEWNO LEPSZY OD RONALDINHO
0
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,11659419,Primera_Division__Ronaldo_swietuje_mistrzostwo_obrazajac.html
polecam
..... co za ..........
0
To chyba najniższa ocena Messiego w tym sezonie :(
0
Ciekawe gdzie przejdzie:)
0
Cieszę się , że Tito jest nowym trenerem, ponieważ inny nie poprowadził by tak dobrze zespołu jak PEP :)
Gracies
0
Tello jużpewnie zejdzie :(
0
może
-focus 08
0
szkoda,że nie gra pique
0
spoko i tak barca wygra :)
0
jedziemy z realem i wywozimy go camp nou!!!!!!!!!!
0
SEMPRE JUNTS!
0
Słońca wspierają wielką BARCĘ!!!!! Vamos__ Barca :)!!!!!!!!!!
0
No , jak nie ma Drogby no to Barca może się zrewanżować i wejść do finału - w którym będzie grała z (mi się wydaje) BAYERNEM MONACHIUM!!!
0
Macherano , a Messi ?????
Najlepszy zawodnik mecz. wg. mnie to Mascherano .
Chociaż Messi 2 gole .......:)
0
UDA MU SIĘ !!!!!!!
WYSTARCZY,ŻE KILKU PRZEDRYBLUJE :)
0
Leo Messi grał z Chelsea Londyn 6 razy.
0
Leo Messi grał z Chelsea Londyn 7 razy .
0
Szkoda Keity.
0
Pedro ostatnio coraz lepiej gra!!!!!!!! 1 goal w meczu z Saragossą......
0
Najlepszy skład Barcelony na Getafe CF to :
Bramka: V. Valdes
Obrona: Puyol, Pique i Abidal,
Pomoc : Xavi, Busi i Iniesta i Mascherano
Atak: Alexis, Messi, Fabregas.
0
Montoya może przenieść się na atak!!!!!!!!
0
czemu teraz szansy nie dostają Tello, Afellay albo Bartra????????
0
Najpierw zobaczmy, czy zostanie Pep. :)
0
Ostatnio nawet bramkę strzelił !!! :)
0
Przecież jest jeszcze Alves Puyol .
0
takie wielkie boisko na piłkę ręczną?????
0
wpuści go na mecz z Milanem.
0
już jutro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Vamos Affelay