0

Kiedy drużyna jedzie do Hamburga (dziś czy we wtorek)?

0

*kupujemy

0

Jak tak go bardzo chcą niech dadzą 40mln i my kuojemy Martineza. Jego miejsce może zająć Tello

0

Szkoda Cuenki i Thiago

0

Akurat Ajax powinien poszukać w szkółce.

0

Przydałby się wywiad z Jordim Albą.

0

Ale nie usuwać charakterystycznych elementów!!!

0

Przebudowa CN jest bardzo potrzebna, bo mimo że stadion jest wielki to trochę przestarzały. Został zbudowany w połowie XXw, minęła już 1. dekada XXI

0

Łee tam. Presja taka sama

0

Spokojnie, Valencia w końcu będzie musiała go sprzedać jeśli chcą mieć jakiś zysk. Oby był na meczu HSV-FCB bo jadę na ten mecz.Komentarz dodano z mobilnej wersji strony FCBarca.com

0

A ranking bramkarzy X(

0

Pique na 40 :(

0

Dziwimy się Realowi, ale my też nie moglibyśmy wytrzymać widoku RM zwyciężającego CdR na Camp Nou

0

michalr1796
http://www.fcbarca.com/herby.html
Zapraszam do zapoznania się

0

To będą mecze we wtorki na TVP??? Nie na Npremium te lepsze?

0

Może w Polsce ze Śląskiem?

0

Arsenal może go puści. Kupili Lukasa Podolskiego.

0

@dowi8
temprada- sezon
sus numeros- ich numery

0

@FrancescFàbregas,
Zapomniałeś o CdR

0

Przynajmniej nie Carballo, lub Vitienes

0

Bez komentarzy :(

0

My też mamy fajny tydzień:
Chelsea-FCB
FCB-Real
FCB-Chelsea

0

@damiano2112
RvP nie jest jaki arogancki jak Ibra

0

Holendrzy w Barcelonie zawsze są mile widziani. I Ibi by miał kolegę

0

Każdy zespół ma swoje upodobania co do murawy, ale żeby zmieniać tylko na jedną drużynę??? Wszyscy powinni mieć równe szanse.

0

Niby już koniec kontuzji, a jednak nie

0

Koniec sezonu coraz bliżej, a Pep dalej bez kontraktu,

0

Ibi!!!!!!! Wracaj!!! Z ACM nie zagra ale na 15minut w meczu ligowym.

0

Cuenca, Muniesa, Montoya i Tello :D

0

Roni10:),
Alba nie jest wychowankiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?