23 lipca 2012, 22:59
0
Kiedy drużyna jedzie do Hamburga (dziś czy we wtorek)?
20 lipca 2012, 22:26
*kupujemy
20 lipca 2012, 22:25
Jak tak go bardzo chcą niech dadzą 40mln i my kuojemy Martineza. Jego miejsce może zająć Tello
14 lipca 2012, 01:02
Szkoda Cuenki i Thiago
13 lipca 2012, 14:08
Akurat Ajax powinien poszukać w szkółce.
29 czerwca 2012, 21:55
Przydałby się wywiad z Jordim Albą.
26 czerwca 2012, 23:19
Ale nie usuwać charakterystycznych elementów!!!
26 czerwca 2012, 23:17
Przebudowa CN jest bardzo potrzebna, bo mimo że stadion jest wielki to trochę przestarzały. Został zbudowany w połowie XXw, minęła już 1. dekada XXI
25 czerwca 2012, 16:31
Łee tam. Presja taka sama
24 czerwca 2012, 20:37
Spokojnie, Valencia w końcu będzie musiała go sprzedać jeśli chcą mieć jakiś zysk. Oby był na meczu HSV-FCB bo jadę na ten mecz.Komentarz dodano z mobilnej wersji strony FCBarca.com
29 maja 2012, 21:15
A ranking bramkarzy X(
29 maja 2012, 21:13
Pique na 40 :(
26 maja 2012, 09:36
Dziwimy się Realowi, ale my też nie moglibyśmy wytrzymać widoku RM zwyciężającego CdR na Camp Nou
12 maja 2012, 16:22
michalr1796 http://www.fcbarca.com/herby.html Zapraszam do zapoznania się
10 maja 2012, 17:19
To będą mecze we wtorki na TVP??? Nie na Npremium te lepsze?
10 maja 2012, 15:49
Może w Polsce ze Śląskiem?
1 maja 2012, 12:13
Arsenal może go puści. Kupili Lukasa Podolskiego.
24 kwietnia 2012, 14:46
@dowi8 temprada- sezon sus numeros- ich numery
10 kwietnia 2012, 15:55
@FrancescFàbregas, Zapomniałeś o CdR
10 kwietnia 2012, 15:53
Przynajmniej nie Carballo, lub Vitienes
10 kwietnia 2012, 11:24
Bez komentarzy :(
9 kwietnia 2012, 23:17
My też mamy fajny tydzień: Chelsea-FCB FCB-Real FCB-Chelsea
9 kwietnia 2012, 23:13
@damiano2112 RvP nie jest jaki arogancki jak Ibra
9 kwietnia 2012, 22:47
Holendrzy w Barcelonie zawsze są mile widziani. I Ibi by miał kolegę
9 kwietnia 2012, 15:42
Każdy zespół ma swoje upodobania co do murawy, ale żeby zmieniać tylko na jedną drużynę??? Wszyscy powinni mieć równe szanse.
7 kwietnia 2012, 13:36
Niby już koniec kontuzji, a jednak nie
7 kwietnia 2012, 09:26
Koniec sezonu coraz bliżej, a Pep dalej bez kontraktu,
3 kwietnia 2012, 00:29
Ibi!!!!!!! Wracaj!!! Z ACM nie zagra ale na 15minut w meczu ligowym.
2 kwietnia 2012, 20:51
Cuenca, Muniesa, Montoya i Tello :D
25 marca 2012, 12:35
Roni10:), Alba nie jest wychowankiem
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Kiedy drużyna jedzie do Hamburga (dziś czy we wtorek)?
0
*kupujemy
0
Jak tak go bardzo chcą niech dadzą 40mln i my kuojemy Martineza. Jego miejsce może zająć Tello
0
Szkoda Cuenki i Thiago
0
Akurat Ajax powinien poszukać w szkółce.
0
Przydałby się wywiad z Jordim Albą.
0
Ale nie usuwać charakterystycznych elementów!!!
0
Przebudowa CN jest bardzo potrzebna, bo mimo że stadion jest wielki to trochę przestarzały. Został zbudowany w połowie XXw, minęła już 1. dekada XXI
0
Łee tam. Presja taka sama
0
Spokojnie, Valencia w końcu będzie musiała go sprzedać jeśli chcą mieć jakiś zysk. Oby był na meczu HSV-FCB bo jadę na ten mecz.Komentarz dodano z mobilnej wersji strony FCBarca.com
0
A ranking bramkarzy X(
0
Pique na 40 :(
0
Dziwimy się Realowi, ale my też nie moglibyśmy wytrzymać widoku RM zwyciężającego CdR na Camp Nou
0
michalr1796
http://www.fcbarca.com/herby.html
Zapraszam do zapoznania się
0
To będą mecze we wtorki na TVP??? Nie na Npremium te lepsze?
0
Może w Polsce ze Śląskiem?
0
Arsenal może go puści. Kupili Lukasa Podolskiego.
0
@dowi8
temprada- sezon
sus numeros- ich numery
0
@FrancescFàbregas,
Zapomniałeś o CdR
0
Przynajmniej nie Carballo, lub Vitienes
0
Bez komentarzy :(
0
My też mamy fajny tydzień:
Chelsea-FCB
FCB-Real
FCB-Chelsea
0
@damiano2112
RvP nie jest jaki arogancki jak Ibra
0
Holendrzy w Barcelonie zawsze są mile widziani. I Ibi by miał kolegę
0
Każdy zespół ma swoje upodobania co do murawy, ale żeby zmieniać tylko na jedną drużynę??? Wszyscy powinni mieć równe szanse.
0
Niby już koniec kontuzji, a jednak nie
0
Koniec sezonu coraz bliżej, a Pep dalej bez kontraktu,
0
Ibi!!!!!!! Wracaj!!! Z ACM nie zagra ale na 15minut w meczu ligowym.
0
Cuenca, Muniesa, Montoya i Tello :D
0
Roni10:),
Alba nie jest wychowankiem