przepraszam, ale nie potrafię znaleźć kontaktu z administracją. możecie umieścić podobną informację jak tutaj? http://kanonierzy.com/shownews_id-26705_Pomozmy-5-letniej-Julitce-.shtml w Polsce jest mnóstwo kibiców piłkarskich, zwłaszcza Barcelony, więc wystarczy już drobna kwota od każdego kibica i się uzbiera. Mam nadzieję, że ktoś z administracji przeczyta ten komentarz, jest on odnośnie wartości i odpowiedzialności. Pozdrawiam.
jak nie Messi, to kto jest w ataku tej idealnej jedenastki? Contento? pierwsze słyszę. Świniopas też chyba przesadzone. Jak by był taki dobry, bo ty nie grał tyle w Monachium.
i tak te wszystkie porównania są bez sensu. Tylko Valdesa i Casillasa można by porównać, bo tak Barca gra 4-3-3 tak Real gra 4-2-3-1 i nawet obrońcy tam spełniają inne zadania. Więc obiektywnie można przytoczyć tylko trochę statystyk i tyle.
z cały szacunkiem, ale Iniesta stracił część sezonu przez kontuzję i rehabilitację, Essien tak samo. Dziwi natomiast brak Robbena, Sneidera, Milito, którzy w tamtym sezonie po prostu wymiatali. Teraz jest gorzej, ale to są nagrody za tamten sezon. Iniesta byłby w 11 nie sprawiedliwie, bo tak naprawdę tylko na MŚ coś zagrał
przechwalanie się wychowankami nic nie da, jak w tym sezonie nic nie wygramy. a w ogóle nowi wychowankowie mało szans dostają. Tylko CdR. A tak to wchodzą na 5 minut. to kiedy mają się ogrywać?
z całym szacunkiem, ale po co taka drużyna np reprezentacja Hiszpanii ma dostawać dużo informacji o przeciwniku, skoro podobnie jak Barcelona gra tym samym system nie zależnie od przeciwnika. Co do Arsenalu, powinni mieć takie odprawy przed MU, Chelsea itd. ale nie przed jakimiś Hull City. Omawiamy strategię. Dobre sobie. Chce przejść do Barcy a tam strategia cały czas ta sama. :)
jak nie Messi, to kto jest w ataku tej idealnej jedenastki? Contento? pierwsze słyszę. Świniopas też chyba przesadzone. Jak by był taki dobry, bo ty nie grał tyle w Monachium.
przechwalanie się wychowankami nic nie da, jak w tym sezonie nic nie wygramy. a w ogóle nowi wychowankowie mało szans dostają. Tylko CdR. A tak to wchodzą na 5 minut. to kiedy mają się ogrywać?
co wy macie z tym Ozilem? Blysnal w RPA bo cala taktyka byla pod niego. A gdzie byliscie w trakcie sezonu ligowego fani jego talentu? Pewnie nawet o nim nie slyszeliscie. Potrzebny jest DM i środkowy obrońca, bo Puyol już w RPA pokazywal, że nie brak mu doświadczenia, ale jest strasznie wolny. I potrzebujemy dobrego zmiennika, w razie czego. Po kija kolejni ofensywni gracze? Chcecie z Barcy zrobić drugi MC? Na 30 gości 10 to napastnicy. ;/
Komentarze
0
przepraszam, ale nie potrafię znaleźć kontaktu z administracją. możecie umieścić podobną informację jak tutaj? http://kanonierzy.com/shownews_id-26705_Pomozmy-5-letniej-Julitce-.shtml w Polsce jest mnóstwo kibiców piłkarskich, zwłaszcza Barcelony, więc wystarczy już drobna kwota od każdego kibica i się uzbiera. Mam nadzieję, że ktoś z administracji przeczyta ten komentarz, jest on odnośnie wartości i odpowiedzialności. Pozdrawiam.
0
jak nie Messi, to kto jest w ataku tej idealnej jedenastki? Contento? pierwsze słyszę. Świniopas też chyba przesadzone. Jak by był taki dobry, bo ty nie grał tyle w Monachium.
0
i tak te wszystkie porównania są bez sensu. Tylko Valdesa i Casillasa można by porównać, bo tak Barca gra 4-3-3 tak Real gra 4-2-3-1 i nawet obrońcy tam spełniają inne zadania. Więc obiektywnie można przytoczyć tylko trochę statystyk i tyle.
0
z cały szacunkiem, ale Iniesta stracił część sezonu przez kontuzję i rehabilitację, Essien tak samo. Dziwi natomiast brak Robbena, Sneidera, Milito, którzy w tamtym sezonie po prostu wymiatali. Teraz jest gorzej, ale to są nagrody za tamten sezon. Iniesta byłby w 11 nie sprawiedliwie, bo tak naprawdę tylko na MŚ coś zagrał
0
przechwalanie się wychowankami nic nie da, jak w tym sezonie nic nie wygramy. a w ogóle nowi wychowankowie mało szans dostają. Tylko CdR. A tak to wchodzą na 5 minut. to kiedy mają się ogrywać?
0
z całym szacunkiem, ale po co taka drużyna np reprezentacja Hiszpanii ma dostawać dużo informacji o przeciwniku, skoro podobnie jak Barcelona gra tym samym system nie zależnie od przeciwnika. Co do Arsenalu, powinni mieć takie odprawy przed MU, Chelsea itd. ale nie przed jakimiś Hull City. Omawiamy strategię. Dobre sobie. Chce przejść do Barcy a tam strategia cały czas ta sama. :)
0
jak nie Messi, to kto jest w ataku tej idealnej jedenastki? Contento? pierwsze słyszę. Świniopas też chyba przesadzone. Jak by był taki dobry, bo ty nie grał tyle w Monachium.
0
przechwalanie się wychowankami nic nie da, jak w tym sezonie nic nie wygramy. a w ogóle nowi wychowankowie mało szans dostają. Tylko CdR. A tak to wchodzą na 5 minut. to kiedy mają się ogrywać?
0
co wy macie z tym Ozilem? Blysnal w RPA bo cala taktyka byla pod niego. A gdzie byliscie w trakcie sezonu ligowego fani jego talentu? Pewnie nawet o nim nie slyszeliscie. Potrzebny jest DM i środkowy obrońca, bo Puyol już w RPA pokazywal, że nie brak mu doświadczenia, ale jest strasznie wolny. I potrzebujemy dobrego zmiennika, w razie czego. Po kija kolejni ofensywni gracze? Chcecie z Barcy zrobić drugi MC? Na 30 gości 10 to napastnicy. ;/
0
Deportivo jest beniaminkiem? a to ciekawe. :D