Od razu mówię: KOCHAM BARCĘ NAD ŻYCIE!!! ale Thiago nie akceptuję. Gościu mnie tak wkurza i to gadanie, że on będzie następca Xaviego jeszce bardziej!!! A do Thiago Silvy nic nie mam. Moim zdaniem taki transfer dobrze by dla Barcy zrobił.
Od razu mówię: KOCHAM BARCĘ NAD ŻYCIE!!! ale Thiago nie akceptuję. Gościu mnie tak wkurza i to gadanie, że on będzie następca Xaviego jeszce bardziej!!! A do Thiago Silvy nic nie mam. Moim zdaniem taki transfer dobrze by dla Barcy zrobił.
Komentarze
0
Napisz komentarz...
0
Od razu mówię: KOCHAM BARCĘ NAD ŻYCIE!!! ale Thiago nie akceptuję. Gościu mnie tak wkurza i to gadanie, że on będzie następca Xaviego jeszce bardziej!!! A do Thiago Silvy nic nie mam. Moim zdaniem taki transfer dobrze by dla Barcy zrobił.
0
Od razu mówię: KOCHAM BARCĘ NAD ŻYCIE!!! ale Thiago nie akceptuję. Gościu mnie tak wkurza i to gadanie, że on będzie następca Xaviego jeszce bardziej!!! A do Thiago Silvy nic nie mam. Moim zdaniem taki transfer dobrze by dla Barcy zrobił.
0
Napisz komentarz...