19 czerwca 2010, 11:05
0
lukasoon15, gdyby nie "bardzo dobra" postawa 2 stoperów(przypomnij mi kto grał) to "boski" iker by w ogole nie musial wychodzic to tej pilki
17 czerwca 2010, 15:46
mrowis, zalosny jestes. Ludzie, taka zazdrość zżera niektórych ze az smiac sie chce
Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
lukasoon15, gdyby nie "bardzo dobra" postawa 2 stoperów(przypomnij mi kto grał) to "boski" iker by w ogole nie musial wychodzic to tej pilki
0
mrowis, zalosny jestes. Ludzie, taka zazdrość zżera niektórych ze az smiac sie chce
0
lukasoon15, gdyby nie "bardzo dobra" postawa 2 stoperów(przypomnij mi kto grał) to "boski" iker by w ogole nie musial wychodzic to tej pilki
0
mrowis, zalosny jestes. Ludzie, taka zazdrość zżera niektórych ze az smiac sie chce