0

jakie są zasady tej klasyfikacji? Patrzą na żółte i czerwone kartki każdego zespołu, czy liczą także faule w meczach bez kartek? ;]

0

hmm Silva i Aguero, super zawodnicy, ale na nich dwóch 50 baniek to nie wiem czy starczy, łatwo ich nie puszczą

0

ja podziwiam grę Yaya Toure, jego gra to poezja, chociaż ten jego wjazd przez pół boiska i kiwanie graczy Realu zakończone zablokowanym strzałem, z całym szacunkiem dla Keity ale jest dużo słabszy, choć chyba jeszcze nie pokazał pełnię swoich umiejętności. :)

0

no i sie zaczyna, mecz jest na c+ i oprócz tego nie ma nigdzie na cyfrze, polsacie, ence.

0

kurcze, naprawdę bardzo fajne te podsumowania, fajnie się stronka prezentuje, super robota ;]

0

co jak co ale to ustawienie z trójką obrońców jest mało efektywne, widać że gra się nie klei

0

dzięki Ci Messi, uff

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?