Użytkownik zbanowany
24 marca 2014, 01:38
0
no co ty nie powiesz idz do messiegi ignoranta ktory ma gdzies kibicow
24 marca 2014, 01:34
24 marca 2014, 01:30
gdyby nie przekupstwo sedziow barcelona przez ostatnie 6 lat nie zdobylaby nic
1 lutego 2014, 23:50
1 lutego 2014, 23:55
real przynajmniej gra uczciwiei nie symuluje jak barca lekko ktoś ich dotknie i placza a sami kopia wszystkich
2 lutego 2014, 00:00
tak już nie pamiętacie jak barca w jednym z polfinalow ligi mistrzow gdzie sedzia pokazal drugi zolty kartonik jednemu z waszych a nie wyrzucil go z boiska
24 marca 2014, 01:24
24 marca 2014, 01:26
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
no co ty nie powiesz idz do messiegi ignoranta ktory ma gdzies kibicow
0
0
0
0
gdyby nie przekupstwo sedziow barcelona przez ostatnie 6 lat nie zdobylaby nic
0
0
real przynajmniej gra uczciwiei nie symuluje jak barca lekko ktoś ich dotknie i placza a sami kopia wszystkich
0
tak już nie pamiętacie jak barca w jednym z polfinalow ligi mistrzow gdzie sedzia pokazal drugi zolty kartonik jednemu z waszych a nie wyrzucil go z boiska
0
0