0

zaraz beda zapewne

0

dawać skłądy a nie pisać o Cardozo który nie potrzebny i to jakies plotki zapewne

0

niektórzy oceniaja piłkarza po jednym meczu

0

Alexis jest dobry napastnik nam nie potrzebny

0

Cardozo to jakieś nieporozumienie napastników nam nie brakuje

0

ja licze na dobrą grę chłopaków zero z tyłu i oczywiście 3pkt ;) Veb

0

do reprezentacji go a fornalika wywalic ;)

0

0

Atletico to nie ogórki 2:1 dla barcy

0

cesc za xaviego a w drugiej polowie song za busiego roberto za inieste

0

kurde dzisiajnie bede mogl obejerzec meczu bo wracam z holandi do polski i mam taka prosbe czy nie mogl by kto od czasu do czasu napisac sms jak przebiega mecz?

0

znaczy roberto za xaviego

0

adriano jak strzela bramki to zawsze piękne ;) za to go lubie w drugiej polowie ney za Pedro i santos za Xaviego

0

A Atletico to nie ogórki ;)

0

według mnie wynik 1:1 z Atletico byl przyzwoity bo jak narazie prezentuja wysoka forme

0

0

Atletico w gazie;) 5:0

0

no tak sorry panowie;)

0

minusujecie a pisze prawde ze nie ma na TVN Turbo nie wprowadzaj ludzi w blad

0

nie ma na TVN Turbo

0

skad wiesz ze sie męczy moze lubi grac na tej pozycji?

0

Tata powiedział ze bedzie go stopniowo wprowadzal ,Tata wie co robi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?