halek01
Dołączył/a: sierpień 2013
Końskie
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zaraz beda zapewne
0
dawać skłądy a nie pisać o Cardozo który nie potrzebny i to jakies plotki zapewne
0
niektórzy oceniaja piłkarza po jednym meczu
0
Alexis jest dobry napastnik nam nie potrzebny
0
Cardozo to jakieś nieporozumienie napastników nam nie brakuje
0
ja licze na dobrą grę chłopaków zero z tyłu i oczywiście 3pkt ;) Veb
0
do reprezentacji go a fornalika wywalic ;)
0
Gol Obraniaka http://rutube.ru/video/613c6b16763e6e0fc71f02836a4c093d/ ładnie siadło
0
Atletico to nie ogórki 2:1 dla barcy
0
cesc za xaviego a w drugiej polowie song za busiego roberto za inieste
0
kurde dzisiajnie bede mogl obejerzec meczu bo wracam z holandi do polski i mam taka prosbe czy nie mogl by kto od czasu do czasu napisac sms jak przebiega mecz?
0
znaczy roberto za xaviego
0
adriano jak strzela bramki to zawsze piękne ;) za to go lubie w drugiej polowie ney za Pedro i santos za Xaviego
0
A Atletico to nie ogórki ;)
0
według mnie wynik 1:1 z Atletico byl przyzwoity bo jak narazie prezentuja wysoka forme
0
http://kibol.info/viewpage.php?page_id=2
0
Atletico w gazie;) 5:0
0
no tak sorry panowie;)
0
minusujecie a pisze prawde ze nie ma na TVN Turbo nie wprowadzaj ludzi w blad
0
nie ma na TVN Turbo
0
skad wiesz ze sie męczy moze lubi grac na tej pozycji?
0
Tata powiedział ze bedzie go stopniowo wprowadzal ,Tata wie co robi