22 października 2010, 17:30
0
ciekawe co by zobił jakby np rEAL chciał dać za niego 250mln:P
8 lipca 2010, 20:31
Xaviemu sie należy za te wszystkie lata gry na wysokim poziomie
1 sierpnia 2009, 18:07
za takiego piłkarza 20 mln kpina a za takie ścierwo z portugali dali ponad 90mln śmiech na sali
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
ciekawe co by zobił jakby np rEAL chciał dać za niego 250mln:P
0
Xaviemu sie należy za te wszystkie lata gry na wysokim poziomie
0
za takiego piłkarza 20 mln kpina a za takie ścierwo z portugali dali ponad 90mln śmiech na sali
0
ciekawe co by zobił jakby np rEAL chciał dać za niego 250mln:P
0
za takiego piłkarza 20 mln kpina a za takie ścierwo z portugali dali ponad 90mln śmiech na sali
0
Xaviemu sie należy za te wszystkie lata gry na wysokim poziomie