kurwa jak wy mozecie sie cieszyc? ja juz sie wogole nie ciesze z tej potrojnej korony, moglo by jej wogole nie byc...nic nie jest cennneijsze od ludzkeigo zycia!
Kurwa a jaki my mamy wpływ na to. Szkoda mi tych ludzi, ale nasze żal niczego nie zmieni .
kurwa jak wy mozecie sie cieszyc? ja juz sie wogole nie ciesze z tej potrojnej korony, moglo by jej wogole nie byc...nic nie jest cennneijsze od ludzkeigo zycia!
Kurwa a jaki my mamy wpływ na to. Szkoda mi tych ludzi, ale nasze żal niczego nie zmieni .
Chodziło mi o coś innego. Z tego co wyczytałem niektórzy w komentarzach pisali że na livescore jest 44 min a wynik jest z 24 bo bodajże taka była w transmisji. Więc napisałem że to bzdura. Bo jeśli by pisało że 44 to znaczy że mieliby dane z takiej minuty.
-------------------------------
Ale ty bzdury piszesz, często spotyka się takie sytuacje np. na livesports.pl, że mecz się opóźnia, a tam rusza czas z automatu tak jak był zaplanowany, właśnie często w takich spotkaniach mało oficjalnych. Więc jeśli nie jesteś w temacie to nie pisz...
Komentarze
0
To już pewne, że mecz z Valencia w niedziele ? Bardzo pasowała by mi ta opcja :P .
0
Pep mógłbym z nim pogadać normalnie, ale znając Zlatana to pewnie w tym czasie stał na spalonym :].
0
Jak to nie znam polskich zawodników !! Co za żal !!!!!!!111!!!! Niech go sprzedają jak najszybciej, wstyd mieć takiego zawodnika w Barcelonie. :]
0
2:2 ? ?
0
1 kwietnia już chyba był ;).
0
Dodano: 2009-05-21 20:57:41, autor: aboutreka Moderacja
nie zapominajmy ze La Liga to nie jest najlepsza liga na swiecie, byla nia kilka lat temu, teraz juz nie jest.
A która jest lepsza ? Liga cudzoziemców ? Proszę nie nazywać tego ligą angielska, ostatnie wyniki ich reprezentacji pokazują poziom piłki u Anglików.
0
Na Bet365 jest taki sam czas jak na stream'ach. Tak więc wszystko jest w porządku.
0
Dodano: 2009-05-28 21:10:47, autor: beznicku11 Moderacja
kurwa jak wy mozecie sie cieszyc? ja juz sie wogole nie ciesze z tej potrojnej korony, moglo by jej wogole nie byc...nic nie jest cennneijsze od ludzkeigo zycia!
Kurwa a jaki my mamy wpływ na to. Szkoda mi tych ludzi, ale nasze żal niczego nie zmieni .
0
Dodano: 2009-05-28 21:10:47, autor: beznicku11 Moderacja
kurwa jak wy mozecie sie cieszyc? ja juz sie wogole nie ciesze z tej potrojnej korony, moglo by jej wogole nie byc...nic nie jest cennneijsze od ludzkeigo zycia!
Kurwa a jaki my mamy wpływ na to. Szkoda mi tych ludzi, ale nasze żal niczego nie zmieni .
0
*
Dodano: 2009-12-21 18:14:33, autor: gostek15 Moderacja
Chodziło mi o coś innego. Z tego co wyczytałem niektórzy w komentarzach pisali że na livescore jest 44 min a wynik jest z 24 bo bodajże taka była w transmisji. Więc napisałem że to bzdura. Bo jeśli by pisało że 44 to znaczy że mieliby dane z takiej minuty.
-------------------------------
Ale ty bzdury piszesz, często spotyka się takie sytuacje np. na livesports.pl, że mecz się opóźnia, a tam rusza czas z automatu tak jak był zaplanowany, właśnie często w takich spotkaniach mało oficjalnych. Więc jeśli nie jesteś w temacie to nie pisz...