O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 95
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Rosell prezesem do pierwszej sprzeczki z Guardiolą? :)

0

Projekt Fostera jak dla mnie znakomity, zwłaszcza, że trwają prace nad zmianą projektu, i powiększeniem stadionu nie do 106 a 116 tysięcy miejsc.

Sandro dobija mnie coraz bardziej.

0

Czarny PR. Laporta postanowił zrobić transfery i skompletować drużynę jeszcze przed wyborami, aby oszczędzić nam madryckiego modelu kampanii, a to chyba uderzyło Rosella, który najwyraźniej zamierzał obiecać tych piłkarzy przed wyborami :).

O ile mi wiadomo, to jakieś dwa sezony temu spłaciliśmy wszystkie zobowiązania.

0

Jeżeli Xavi zagra świetną piłę, to ta piła będzie świetna bez względu na to, czy napastnik dopełni formalności, czy kopnie się w czoło. Pokazywanie się do gry to również jest in plus zawodnikowi, choć ma to znacznie mniejsze znaczenie, niż zagranie kluczowej piłki.

Pierwsza część twojego komentarza, to brutalne uproszczenie, wedle którego Pique powinien dostać 7 za ten mecz, bo jest obrońcą i ma bronić.

0

A wracając do podania: w czymże zawinił Messi, skoro strzał nie zależał od niego?!

Zobacz wszystkie

0

JaSko: Zlatan nie zagrał jeszcze ani jednego meczu. I nie chciałbym, żeby z jakichś przyczyn okazało się, że podstawową trójkę napadu tworzyć będą Messi, Henry i Pedro. Same umiejętności to nie wszystko.

Co do Romario: Był on wielkim piłkarzem, ale Eto'o również jest takowym. I nie da się jednoznacznie stwierdzić, że E2 na miejscu Romario również nie strzeliłby ponad 1000 goli. Na chwilę obecną kameruńczyk jest napastnikiem nr 1 na świecie, a Ibrahimović będzie się musiał spooooro napocić, chcąc temu zaprzeczyć.

0

Ej, chłopaki: albo mówicie, że Pedro był niewidoczny przez całe spotkanie, albo że nie uznano mu goli w kontrowersyjnych sytuacjach! Rozumiem, że, zakładając, że ofsajdów nie było, tylko stworzyli je sędziowie, jeśli bramki zostałyby jednak uznane, to Pedro dostałby 7? Jeśli tak, to dziwne, bo w obu przypadkach mielibyśmy do czynienia z tym samym Pedro w przekroju spotkania.

0

Wolę na tą lewą stronę przekwalifikować Pedro, niż sprowadzać Maloude.

0

Co do Henry'ego: Grając przez półtora roku na lewym skrzydle nie nauczył się prawie niczego. Co prawda jest poprawa od poprzedniego sezonu, niestety polega ona na tym, że przy Guardioli już nie narzeka i nie jojczy, że nie gra na swojej ukochanej pozycji. Niemniej jednak jest dobrym materiałem na zmiennika dla Eto'o, a na lewą flankę potrzeba kogoś, kto zna się na rzeczy. Może nr jednen powyższego rankingu?

Co do Abidala, Guddego: Każdy z nich jest silnym ogniwem obecnej drużyny. Puyol to Master, a Milito przyszedł do Barcy, żeby zająć jego miejsce, bo w pełni się do tego nadaje.

0

Ja mam wrażenie, że Jeffren zbyt ogranicza się tylko do ataku. Dla porównania Pedro haruje na całej długości boiska, potrafi nie tylko strzelić, ale również świetnie podaje, co pokazał w pre-sezonie. Jeffren musi się jeszcze spooro nauczyć, żeby wskoczyć na ten poziom, który pokazuje Pedro :).

Poza dyskusjami na temat Pedro/Jeffren, jest jeszcze jedna dosyć ciekawa kwestia w tym temacie: nasza szkółka dostarczyła kolejny materiał na światowej klasy piłkarza, a kolejni czekają w obwodzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?