Nie wiem sie czy mam sie smiac czy plakac jak przed chwila czytalem forum Chelsea Londyn.. Wyzywaja nas kibicow Katalonia oraz Naszych Ulubiencow... Jakies kompleksy maja? Wygrala Druzyna ktora w dzisiejszym meczy nie za blysnela do 90 minuty! W tym sporcie sie liczy tylko wynik.. nic innego! Blaugrana na to zasluzyla... Chelsea chyba to pierwsza druzyna ktora zrobila w tym sezonie... Barsie smrodu :) Tak czy inaczej.. Jestemy w FINALE LIGI MISTRZOW!! Viva Katalonia!
Juz czytalem na kilku stronach :) Ze Chelsea grala Anty Futbol... Coraz czesciej zawodzi Skutecznosc w szeregach Dumy Kataloni. Nawet najlepszym sie zdarza.. A pewnosc Chelsea jak i Realu ;] Zgubi to ich.. ja jestem pozytywnie nastawiony w Meczach.. w Madrycie jak i w Londynie.. Grac swoje! A bedzie dobrze! Vamos Barca
Nawet najlepszym czasami sie nie udaje... 1 pkt na bardzo ciezkim terenie, Valencia nie dala grac Barsie w srodkowej czesci boiska, i to jest jeden sposob na barse niestety... wiem jedno.. Barca gra fenomenalnie na wlasnym stadionie.. Gra bajeczną gre.. a co meczu z Valencia, jaknajbardziej niepotrzebne 2 bramki do szatni... 2 polowa wiele chaosu w grze blaugrany.. Valencia zagrala dobry futbol.. Mysle ze ten remis.. nie zadziala negatywnie na zawodnikow azulgrany... Visca el Barca!
Nie wiem sie czy mam sie smiac czy plakac jak przed chwila czytalem forum Chelsea Londyn.. Wyzywaja nas kibicow Katalonia oraz Naszych Ulubiencow... Jakies kompleksy maja? Wygrala Druzyna ktora w dzisiejszym meczy nie za blysnela do 90 minuty! W tym sporcie sie liczy tylko wynik.. nic innego! Blaugrana na to zasluzyla... Chelsea chyba to pierwsza druzyna ktora zrobila w tym sezonie... Barsie smrodu :) Tak czy inaczej.. Jestemy w FINALE LIGI MISTRZOW!! Viva Katalonia!
Nawet najlepszym czasami sie nie udaje... 1 pkt na bardzo ciezkim terenie, Valencia nie dala grac Barsie w srodkowej czesci boiska, i to jest jeden sposob na barse niestety... wiem jedno.. Barca gra fenomenalnie na wlasnym stadionie.. Gra bajeczną gre.. a co meczu z Valencia, jaknajbardziej niepotrzebne 2 bramki do szatni... 2 polowa wiele chaosu w grze blaugrany.. Valencia zagrala dobry futbol.. Mysle ze ten remis.. nie zadziala negatywnie na zawodnikow azulgrany... Visca el Barca!
Juz czytalem na kilku stronach :) Ze Chelsea grala Anty Futbol... Coraz czesciej zawodzi Skutecznosc w szeregach Dumy Kataloni. Nawet najlepszym sie zdarza.. A pewnosc Chelsea jak i Realu ;] Zgubi to ich.. ja jestem pozytywnie nastawiony w Meczach.. w Madrycie jak i w Londynie.. Grac swoje! A bedzie dobrze! Vamos Barca
Komentarze
0
Nie wiem sie czy mam sie smiac czy plakac jak przed chwila czytalem forum Chelsea Londyn.. Wyzywaja nas kibicow Katalonia oraz Naszych Ulubiencow... Jakies kompleksy maja? Wygrala Druzyna ktora w dzisiejszym meczy nie za blysnela do 90 minuty! W tym sporcie sie liczy tylko wynik.. nic innego! Blaugrana na to zasluzyla... Chelsea chyba to pierwsza druzyna ktora zrobila w tym sezonie... Barsie smrodu :) Tak czy inaczej.. Jestemy w FINALE LIGI MISTRZOW!! Viva Katalonia!
0
Juz czytalem na kilku stronach :) Ze Chelsea grala Anty Futbol... Coraz czesciej zawodzi Skutecznosc w szeregach Dumy Kataloni. Nawet najlepszym sie zdarza.. A pewnosc Chelsea jak i Realu ;] Zgubi to ich.. ja jestem pozytywnie nastawiony w Meczach.. w Madrycie jak i w Londynie.. Grac swoje! A bedzie dobrze! Vamos Barca
0
Nawet najlepszym czasami sie nie udaje... 1 pkt na bardzo ciezkim terenie, Valencia nie dala grac Barsie w srodkowej czesci boiska, i to jest jeden sposob na barse niestety... wiem jedno.. Barca gra fenomenalnie na wlasnym stadionie.. Gra bajeczną gre.. a co meczu z Valencia, jaknajbardziej niepotrzebne 2 bramki do szatni... 2 polowa wiele chaosu w grze blaugrany.. Valencia zagrala dobry futbol.. Mysle ze ten remis.. nie zadziala negatywnie na zawodnikow azulgrany... Visca el Barca!
0
Nie wiem sie czy mam sie smiac czy plakac jak przed chwila czytalem forum Chelsea Londyn.. Wyzywaja nas kibicow Katalonia oraz Naszych Ulubiencow... Jakies kompleksy maja? Wygrala Druzyna ktora w dzisiejszym meczy nie za blysnela do 90 minuty! W tym sporcie sie liczy tylko wynik.. nic innego! Blaugrana na to zasluzyla... Chelsea chyba to pierwsza druzyna ktora zrobila w tym sezonie... Barsie smrodu :) Tak czy inaczej.. Jestemy w FINALE LIGI MISTRZOW!! Viva Katalonia!
0
Nawet najlepszym czasami sie nie udaje... 1 pkt na bardzo ciezkim terenie, Valencia nie dala grac Barsie w srodkowej czesci boiska, i to jest jeden sposob na barse niestety... wiem jedno.. Barca gra fenomenalnie na wlasnym stadionie.. Gra bajeczną gre.. a co meczu z Valencia, jaknajbardziej niepotrzebne 2 bramki do szatni... 2 polowa wiele chaosu w grze blaugrany.. Valencia zagrala dobry futbol.. Mysle ze ten remis.. nie zadziala negatywnie na zawodnikow azulgrany... Visca el Barca!
0
Juz czytalem na kilku stronach :) Ze Chelsea grala Anty Futbol... Coraz czesciej zawodzi Skutecznosc w szeregach Dumy Kataloni. Nawet najlepszym sie zdarza.. A pewnosc Chelsea jak i Realu ;] Zgubi to ich.. ja jestem pozytywnie nastawiony w Meczach.. w Madrycie jak i w Londynie.. Grac swoje! A bedzie dobrze! Vamos Barca