O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 3
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Nie wiem sie czy mam sie smiac czy plakac jak przed chwila czytalem forum Chelsea Londyn.. Wyzywaja nas kibicow Katalonia oraz Naszych Ulubiencow... Jakies kompleksy maja? Wygrala Druzyna ktora w dzisiejszym meczy nie za blysnela do 90 minuty! W tym sporcie sie liczy tylko wynik.. nic innego! Blaugrana na to zasluzyla... Chelsea chyba to pierwsza druzyna ktora zrobila w tym sezonie... Barsie smrodu :) Tak czy inaczej.. Jestemy w FINALE LIGI MISTRZOW!! Viva Katalonia!

0

Juz czytalem na kilku stronach :) Ze Chelsea grala Anty Futbol... Coraz czesciej zawodzi Skutecznosc w szeregach Dumy Kataloni. Nawet najlepszym sie zdarza.. A pewnosc Chelsea jak i Realu ;] Zgubi to ich.. ja jestem pozytywnie nastawiony w Meczach.. w Madrycie jak i w Londynie.. Grac swoje! A bedzie dobrze! Vamos Barca

0

Nawet najlepszym czasami sie nie udaje... 1 pkt na bardzo ciezkim terenie, Valencia nie dala grac Barsie w srodkowej czesci boiska, i to jest jeden sposob na barse niestety... wiem jedno.. Barca gra fenomenalnie na wlasnym stadionie.. Gra bajeczną gre.. a co meczu z Valencia, jaknajbardziej niepotrzebne 2 bramki do szatni... 2 polowa wiele chaosu w grze blaugrany.. Valencia zagrala dobry futbol.. Mysle ze ten remis.. nie zadziala negatywnie na zawodnikow azulgrany... Visca el Barca!

Zobacz wszystkie

0

Nie wiem sie czy mam sie smiac czy plakac jak przed chwila czytalem forum Chelsea Londyn.. Wyzywaja nas kibicow Katalonia oraz Naszych Ulubiencow... Jakies kompleksy maja? Wygrala Druzyna ktora w dzisiejszym meczy nie za blysnela do 90 minuty! W tym sporcie sie liczy tylko wynik.. nic innego! Blaugrana na to zasluzyla... Chelsea chyba to pierwsza druzyna ktora zrobila w tym sezonie... Barsie smrodu :) Tak czy inaczej.. Jestemy w FINALE LIGI MISTRZOW!! Viva Katalonia!

0

Nawet najlepszym czasami sie nie udaje... 1 pkt na bardzo ciezkim terenie, Valencia nie dala grac Barsie w srodkowej czesci boiska, i to jest jeden sposob na barse niestety... wiem jedno.. Barca gra fenomenalnie na wlasnym stadionie.. Gra bajeczną gre.. a co meczu z Valencia, jaknajbardziej niepotrzebne 2 bramki do szatni... 2 polowa wiele chaosu w grze blaugrany.. Valencia zagrala dobry futbol.. Mysle ze ten remis.. nie zadziala negatywnie na zawodnikow azulgrany... Visca el Barca!

0

Juz czytalem na kilku stronach :) Ze Chelsea grala Anty Futbol... Coraz czesciej zawodzi Skutecznosc w szeregach Dumy Kataloni. Nawet najlepszym sie zdarza.. A pewnosc Chelsea jak i Realu ;] Zgubi to ich.. ja jestem pozytywnie nastawiony w Meczach.. w Madrycie jak i w Londynie.. Grac swoje! A bedzie dobrze! Vamos Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?