0

cosm1c raver

Poprostu nie rozumiem czemu wszyscy ganią Eto'o. Aha zapomniałem, że prawdziwy napastnik powinien strzelać po 40-50 bramek na sezon.;/

0

Dani Alves_FCB

Laporta chce zarobić dając takie pieniądze za Ibrahimovica?

"A to czy wam się to podoba czy nie to wasza indywidualna sprawa, której nie musicie wygłaszać i najeżdżać na innych jeżeli mają inne zdanie"

Po to jest możliwość dodawania komentarzy po artukułem aby każdy mógł wyrazić własną opinię. Więc nie rozumiem jeśli mamy tu nie wygłaszać swoich indywidualnych opinii to co tu mamy pisać?

0

Oby ten wielki Ibra tylko was nie rozczarował. ;/ Coś czuje, że po kilku meczach będzie płacz i zgrzytanie zębów.! Eto'o powinien zostać.!

0

Eto'o powinien zostać. W przypadku wyjazdu Samu na PNA na jego ataku może grać Bojan który powinien dostać więcej szans w tym sezonie. Sprowadzić lewego obrońce i ewentualnie kogoś na lewe skrzydło. I pochytane...

0

Taa jasne... Za niedługo napiszą że po bardzo udanym sezonie z drużyną Barcelony Pep odchodzi. Też uwierzycie? xP

0

Jak już to wypożyczenie do klubu który będzie grał w pucharze;p

0

Tylko nie on.! Mega wolny ;p

0

Ten Seluk ma racje! To bym się uśmiał jakby Toure odszedł.! Akurat jego powinniśmy trzymać w sejfie :P

0

Może Van Persie albo Walcott...

0

Proste pytanie... Po co on nam? Mało mamy środkowych obrońców? Milito, Puyol, Pique, Marquez nawet Yayo sobie dobrze radzi na tej pozycji. Vidić nie siedzi w Manu i dalej niech bierze do buzi Cristiano :D

0

To by było śmieszne... Sprzedaż takiego zawodnika.! Tak samo z Yaya moim zdaniem jeden z najlepszym na DM ;) Villa jak najbardziej.! Ibra wielkie N-I-E! Moim zdaniem to samolubny zawodnik który wcale nie przyda się Barcelonie.! Zwycięskiego składu się nie zmienia można go udoskonalić kupując kogoś ale nikogo nie sprzedawać z postawowej jedenastki.

0

Eto'o powinien zostać .! Benzema mi nie pasuj, Ibra odpada no ewntualnie Torres :P

0

Dobry mecz Puyola! No i podanie Xaviego... Mucha nie siada.! xD

0

Wydaje mi się że Abidal nie powinien dostać czerwonej... No ale dobra.! xP A co do całego meczu: "Impossible is nothing"

0

Hah ale Yayo ich powoził w polu karnym xP Jak dla mnie to średni mecz w wykonaniu Barcy, troche mnie Alves zawiódł.!

0

Fabregas TAK.! Benzema niekoniecznie.!

0

Toure jest dużo lepszy od Keity.! Rządzi w defensywie na środu pola.! Powinien częsciej grać.!

0

Dobrze Samu xD Do przodu.! ;DDD

0

Heh mój rocznik xD zobaczymy co pokaże xPP

0

Co za nooby.! :P I tak by dostali 5:0 u siebie.! xD !.VeB.!

0

Eto'o rulezzz.!xD Najlepszy...! ;)

0

Heńka sprzedać a i ewentualnie Silva za niego! Ale i tak nie popieram sprowadzenia go.!!

0

Chyba se Yaya robi.!xD To są nasze Yaya.!:PxD

0

Eee tam pomarzyć może.! xD

0

Ha.! No i dobrze ;) Pep chyba skumał że Eto'o się bardzo przyda Barcelonie :D VEB.!

0

Ha.! Ale ksero.! xD Ciekawe czy tak samo grają.?!!:PP

0

Dlatego napisałem "pewnie" :P czyli nie jestem pewien tylko tak mi się wydaje xD Ale sam powiedz..! Toż to parodia będzie ;D ;)

0

Tylko pewnie powiedział że szanują Wisłe a co innego pomyślał.! No przecież był w telewizji...! xD

0

Ha rycie.! Szanujemy Wisłe xD Pierwszy raz słyszy co to Wisła ale respekt jest xP Nie no dobra niech będzie :D Czekamy na pogrom VEB.!! Pro:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?