1

@Homeopata8989
Dobra lewa noga, ale to może być równie dobrze drugi bernardeshi.

2

@Commando załóż te słuchawki od kolegi wyżej z linku i będziesz spał jak aniołek do której chcesz, nie użalaj więc dupki i nie spinaj się tak mocno. Fajerwerki w sylwestra były zawsze i będą zawsze na całym świecie czy się to nam podoba czy nie.

0

@Pawlak1992 ciężki wybór w sumie, ale jednak Neuer. No i Edwin to też w tej dekadzie sobie nie pograł.

3

@Triv44
Kraft młodszy od Stocha sporo, może go przeskoczy w podium, ale w zwycięstwach nie powinien

0

@Pawlak1992
Manual nojar

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@rafal314 zbieg okoliczności bym stawiał, ale jak umiesz to sprawdź pobór prądu na wyłączonych wszystkich odbiornikach, jest kilka filmików na YT jak się to robi. Bo kupisz nowy aku za kilka stówek a to nie będzie wcale jego wina.

1

@Chwytliwy kurcze gościu ma 38 lat... I pierwszy skład jego. Parę bramek po wrzutkach załaduje :)

0

@kazbychu spójrz na to z drugiej strony, może TAA podaje tak dokładnie że rywale nie są w stanie przeciąć piłek lecących do adresata, jest w tym dobry bo SFG też w Live często wykonuje

11

Oczarował mnie wczoraj występ Arnolda w meczu z Leicester. Jakość przezajebista, ktoś napisał tu wczoraj, że Trent zrobił przez te 90 minut takie statystyki jak Semedo przez 2,5 roku w Barcelonie. Jak dla mnie TAA to angielski Alves, mega zazdroszcze.

0

Też chce zobaczyć swoją czapkę

0

@itmustbejoke
Tak
Tak
Nie

0

@draxidox ty zjebales, czy ona?

1

@bixmix tak na serio to myślę że mało kto zna bądź interesuje się znaczeniem świąt Bożego Narodzenia. Choinka , prezenty wazniejsze

3

@IAmBackCules dobrze że u nas nie ma tego obrzydlistwa... A przynajmniej w takich rozmiarach

4

@Leooo z tych składów zostało jeszcze po trzech piłkarzy obu ze stron ;)

1

@Prezes_sycylijczyk
Joł maha, joł ma są

0

@Gall
A drzewa nie rosną tak szybko jak są ścinane

0

@msmsms ja mam pomysł na franczyzę , ale start to około 250 tysi, pizzeria z głównym nastawieniem na dowóz, miasto około 25 tysięcy ludzi

1

@ShowMe szczerze ci powiem, że mechanikiem nie jestem, ale trochę budowę samochodów znam i nie słyszałem o czymś takim jak agr

1

@Suzu dlatego można pochwalić raz czy dwa, ale nie robić z Ansu Boga. Takich jak on było już kilku, Bojan, Cuenca, Tello, Munir.

0

@Hushovt Filipe, bez spiny ;)

0

@Transu96 20 tysięcy serio? To ładna sumka za niego poszła

0

@Hiacynk ibra jak wróci do Włoch będzie pierwszy.

0

@student97r Arsenal to zydy ;)

0

@Bykunn chodzenie z człowiekiem w tej pozycji i męczenie tych dziewczyn jest takie kreatywne... Ciekawe cóż to za "artysta" wymyślił

4

@nammah ekhm..... Nie bardzo

1

@Bobo25 spending my time to według mnie jedna z najpiękniejszych piosenek jakie kiedykolwiek powstały :)

0

@SithRM dziwne że nie napisałeś o podlewaniu słoni na wybiegu benzyna, a później rzucaniu w nie zapalka.. ten widok całego stada płonących sloni... Uwielbiałem ta gre! I tez do dnia dzisiejszego nikogo nie zabiłem ;)

0

@Avada Kedavra Postal , Wormsy , Gothic, Vice city, Underground 2, Rome total war, call od dutyy, medal od honor allied assault

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?