0

I takich fajnych statystyk mi tutaj brakuje :) wielkie dzięki

0

A mnie cieszy 4 miejsce Roberta. Być przed takimi zawodnikami jak CR ... marzenie.
Oczywiście gratulacje dla Messiego

0

Oby tylko nie zoperowali mu tego kolana jak Kluivertowi kiedyś :)

0

Są w takiej samej sytuacji jak kiedyś Reprezentacja Polski. My kibice również kalkulowaliśmy kto ma przegrać i ile by jechać na upragniony mundial.

1

CR ma 241 goli w Primera División wg transfer markt

2

I po co Ci to wszystko Victor było ...

0

0

Mam się leczyć? Ale niby czemu? Po czym stwierdzasz, że jestem chory? Telepatycznie oceniasz czyjś stan?

4

Jeśli nie wiesz kto to jest Douglas to jakim cudem możesz nazywać się kibicem/fanem Barcelony. Uważasz, że napisałeś śmieszny komentarz a wcale tak nie jest. Skończcie z tym hejtowaniem wszystkich w klubie. Równie dobrze moglibyśmy zapytać kim Ty jesteś ?

0

W sumie to może jest tak jak mówisz, dlatego Zubi nikogo nie kupi. Przecież mając 9 zawodników w jednym po co robić transfery :)

0

Dziwna sprawa. Nie chodzi mi o fakt samego ugryzienia tylko o kare jaką otrzymał. FIFA chyba sama się gubi w tym wszystkim. Jednych karze innym odpuszcza. Skoro za oczywisty faul wyklucza kogoś z rozgrywek (na podstawie powtórki) na cztery miesiące to czemu sędziego który nie dyktuje oczywistego karnego albo "wypacza" wynik spotkania nie traktować podobnie? FIFA to organizacja licząca tylko na zyski o sporcie powoli zapomina, bo sport to tylko dodatek.

0

Prawdopodobnie tak, saga dobiegła końca :)

0

Kibicuje Barcelonie nie od dziś i widzę, że kryzys jest i w zarządzie i szatni. Kiedyś nie do pomyślenia były news-y, że Messi odejdzie. A dziś rozpisują się o tym wszyscy. Stawiamy na swoich (młodzież - szkółki bo o to chodzi) rozumiem, ale jak już kupimy to za grube miliony i problem w tym, że kupujemy piłkarza, który ma swój styl. Kupujemy wszystko pięknie ładnie i nagle chcemy i żądamy (jako klub) dostosuj się do nas. I tutaj niestety pojawia się problem. "Starego drzewa się nie przesadza". Wymagamy niemożliwego a na koniec mamy pretensje, że kupiony gracz się nie sprawdził :)

0

nie wiem o co chodzi ale Ci którzy odchodzą a niby się nie nadają nagle ni stąd pokazują, że za wcześnie ich skreślono.Zaczynam odnosić wrażenie, że kupujemy zawodników klasowych ale nie umiemy ich klasy wykorzystać.

0

a tak na marginesie całej sytuacji i dramatu, Villa dziś dwie bramki już strzelił xD

0

No to dramat jak dla mnie ;/ nie wolno sprzedawać takiego zawodnika. Co z tego ze Busquets to wychowanek i pupil Pepa. Od dziś jeszcze bardziej nie lubie Busquetsa. Yaya to zawodnik z wielkim sercem do gry zawsze można było na niego liczyć nawet kiedy grał z kontuzją. ManCity zrobił świetny interes, bo to najlepszy obecnie zawodnik na świecie na tej pozycji i tylko wielka szkoda, że tego tak w Barcelonie nie widza. Obyśmy tylko nie żałowali tej decyzji.

Pozdrawiam fanów i sympatyków FCB :-)

PS. wielka szkoda ;/ kiedyś żałowałem odejścia Rivaldo najlepszego wg mnie zawodnika jakiego kiedykolwiek widziałem, teraz z żalem patrze na odejście Toure ;(

0

No to dramat jak dla mnie ;/ nie wolno sprzedawać takiego zawodnika. Co z tego ze Busquets to wychowanek i pupil Pepa. Od dziś jeszcze bardziej nie lubie Busquetsa. Yaya to zawodnik z wielkim sercem do gry zawsze można było na niego liczyć nawet kiedy grał z kontuzją. ManCity zrobił świetny interes, bo to najlepszy obecnie zawodnik na świecie na tej pozycji i tylko wielka szkoda, że tego tak w Barcelonie nie widza. Obyśmy tylko nie żałowali tej decyzji.

Pozdrawiam fanów i sympatyków FCB :-)

PS. wielka szkoda ;/

0

kiju7 swietny filmik

co do postawy samego Henrego obecnie powiem tak nie wymagajmy od napastnika by byl pomocnikiem bo to chore !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?