1

1

Messi absolutnie nie ma po co zostawać. Ten sezon jest w plecy. Kolejny tez bo nikt druzyny nie wzmocni na tyle. Zwlaszcza w pomocy. Zaden Suarez czy inne pomysly tego nie zrobia. Nowy trener nawet geniusz tez niczego zmienic nie bedzie mogl. Ergo albo wygramy starszym Xavim, Iniestą, Busim, Msache, Rafinia i Suarezem albo ch*j. Zmiany w ataku tez dupy nam nie uratuja. A w obronie zostaniemy najprawdopodobniej z Alvesem starszym i gorszym jeszcze, moze Montoya i na pewno Douglasem.

Żadne z powyzszych nie wyczerpuje kryteriów od teraz to juz za chwile jedziemy ze wszystkimi. Zostanie w takiej sytuacji to bedzie wielkie poswiecenie siebie dla klubu. Bo nic za tym nie przemawia.

Dodajmy do tego ze za chwile ojciec Messiego moze trafic do pierdla. W hiszpanii. Jak bedzie w Anglii to juz nie bedzie takie latwe i oplacalne dla ludzi w madrycie. Moze odpuszcza w koncu nie bedzie bonusowej motywacji by go upierdolic.

Ergo Messi jest na wylocie niniejszym. Ale sytuacji fcb to nie zmieni na lepsze. Ot kasa pojdzie na stadion czyli do kolegow i znajomych krolika...

0

O żesz.

0

Żeby jeszcze ten Zubi był źródłem całego zła. Nic się nie zmieni.

31

Messi ma grypę żołądkową? Nie ma się co dziwić, bo jak patrzy na LE to rzygac się chce.

0

Co ty chcesz od Neymara?

1

Real też przegrał ;)

1

Moyes jest lepszym trenerem od Enrique(dobrze widzicie, tak napisałem).

1

A ja, jeśli mogę, poproszę jakąś mądrą głowę o wyjaśnienie mi dlaczego w sytuacji kiedy Neymar zabrał piłkę bramkarzowi był odgwizdany faul... Piłka została przez bramkarza wypuszczona z rąk i była w powietrzu - to było w trakcie gry, nie było to żadne wznowienie. Bramkarz wypuścił już piłkę z rąk, a Neymar zgarnął ją z powietrza nie dotykając przy tym bramkarza, czyli wszystko ok chyba? Powiedzmy, że bramkarz wyskakuje w powietrze, żeby złapać dośrodkowanie i po tym jak ląduje na ziemi piłka wypada mu z rąk i zostaje wbita do bramki przez piłkarza, który był jej najbliżej i uderzył na bramkę - gdzie tu przewinienie? Nie za bardzo rozumiem, a nie chce mi się przeszukiwać przepisów. Jestem jednak przekonany, że widziałem już gole strzelane w podobny sposób, tyle, że piłkarz wybiegał zza bramkarza w momencie wykopu i osłaniał ciałem piłkę, następnie się obracał i ładował gałę do bramy... Zdaję sobie sprawę, że adrenalina u mnie jest na takim poziomie, że mogę nie mieć racji, ale zdrowo się wkurzyłem tą sytuacją, podobnie z resztą jak brakiem karnego dla nas za zagranie obrońcy RSSS ręką we własnym polu karnym - na zasadzie - Real dostał, a my znowu nic, bo osobiście w obu tych sytuacjach nie dyktowałbym jedenastki.

2

Ja bym skrót LE zaczął powoli rozwijać jako Liga Europy, jeśli Lucho zostanie z nami na przyszły sezon.

6

"Wynik nie był sprawiedliwy, zasłużyliśmy na więcej. "

Co za człowiek. Koleś nie potrafi się przyznać, że jego zespół zagrał padakę? Ale nie, lepiej dalej brnąć w tą brednię i udawać, że wszystko jest ok. Lucho stworzył sobie swój własny tęczowy świat...

1

Messi ma 27 lat (rocznikowo nawet 28), dlatego każdy kolejny sezon z nim jest na wagę złota... imo każdy zjebany sezon z nim w składzie to wielkie czarne prącie w naszych odbytach...

2

Proszę dajcie tylko spokój Suarezowi. Facet znalazł się w środku bagna pełnego gówna. Ta drużyna wysysa z niego energię. Jak kryptonit z supermana.

0

To miał być osobny post.

20

Za Martino była przynajmniej jakaś taktyka.

0

Uwierz mi, że nie pójdzie.

1

A do Montoi przypierdalanie się(tylko tak to można nazwać) jest bez sensu. To nie jego wina, że mormon po pół roku bez gry wypuszcza go na najtrudniejszy teren.

1

LE zostaje zatrudniony z nadzieja iz potorzy system Barcy Pepa tylko dlatego, że zna o rozumie nasz styl. A ja twierdze, że trener z topu bylby w stanie wyciagnac zdecydowanie wiecej z tego materiału. My za to stwierdzilismy, ze bedziemy szli drogą zatrudniania trenerów: po/w trakcie chroby nowotworowej, trenera z Ameryki Południowej bez wiekszych doswiadczen w Europie (zadnych) i trenera, którego ewidetnie sie osmieszyl w lidzie wloskiej. A tym czasem Real wyciaga trenera z druzyny, ktora z nami nie chce rozpoczycnac negocjacji w sprawie transferu 20-letniegoi gowniarza- takie czasy.

24

A potem sie dziwić ze Fabregas mowi z Barcelona to 10 graczy plus Messi. nie ma Messiego nie ma gry, i znowu jak trwoga to do boga.

0

Lucho widzę, że rotacja mode on. Nie wypowiadam się. Poczekam do końca meczu. Lepiej, żebysmy go wygrali.

1

Lucho, ku*wa. Real przegrał, a ten zamiast dawać co najlepsze, żeby za wszelką cenę odrobić stratę sadza dwóch najlepszych piłkarzy na ławkę. Wiem, że mogą być zmęczeni, że nie trenowali etc, ale ku*wa, to nie jest mecz na zabawy.

1

Ci co piszą o Gai, jeszcze rok , 1,5 roku temu to był ten sam poziom co nasz Grimaldo. A wcześniej to Grimaldo był od niego o wiele lepszy( powołania i gra w młodzieżowej reprze).

Teraz Valencia stawia na niego i to procentuje, a my męczymy się z Adriano. Śmiech na sali.

4

Żałuję, że Enrique zje*ał tak skład na GD, bo Real był do łyknięcia bez popitki. Skrócić im dystans i Penaldo i Bale zwyczajnie włączają tryb "niewidzialni". Obaj nie mają dryblingu. Grają na szybkość, siłowo, żeby je*nąć z dystansu, jak będzie okazja.

I ludzie mają czelność tego portugalskiego klauna porównywać do najlepszego w historii. Chociaż zauważyłem, że jest minimalna poprawa i nawet młodzi kibice zaczynają dostrzegać, że CR i jego brzydkie hat-tricki nie dają +100 do zajebistości i klasy. Zresztą one nie robią na ogarniętych kibicach żadnego wrażenia.

1

Piekny dzisiaj gra, czy zszedł po karnym?

1

Jak to milo popatrzec ze to nie przeciwko nam jakas druzyna wypluwa pluca na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?