0

tak zgadzam sie czlowiek czware miejsce co to Wegera a Busi bardzo mi sie podoba w tym sezonie te jego podania po ziemi magia jak dla mnie :D

0

Mam takie przeczucie ze w tym meczy nie bedziemy mieli problemow dlatego ze to żółta łodz musi gonic winik a nie my .Kazdy wie jak mozemy grac z kontry co pieknego aczkolwiek licze na to ze villareal nie zamuruje bramki:)

0

z tym Laport to sie zgodze tez mnie koles nieprzekonuje zostali jeszcze uczciwi pilkarze dla ktorych bardziej sie liczy historia klubu i prestisz niz $ arabow a nasza kochana Barce stac na to zeby wyciagnac jakiegos poczciwego obronce za duze pienadze moze sie myle ale czas pokaze jak bedzie :) pozdrawiam :)

0

Tak racja z rudego nie jest az taki zly stoperek i gdy siedzi na lawie nie robi z tego problemow ale licze ze gdy ban minie to bedzie jakas transferowa bomba w formacji obronnej :P

0

Dzieki Bogu ze zes zostal u Arabow graja sobie tam dalej kos te $ a trofea ktore mozesz wygrac to tylko lige francuska i puchar francji bo o lidze mistrzow to ten klub moze pomarzyc tak jak city wszystko w temacie dziekuje :)

0

jacob FCB zgadzam sie z toba jesli Marco bedzie nasz Pedro bym za taka kasiorke pchal chyba ze puscic chlopaka na wysokie wody i nich gra na prawej obronie gdy nasz swietnie wrzucajacy alves odejdzie trudny orzech do zgryzniena zobaczymy jak sie potocza losy w tej sprawie :)

6

Teraz tylko koncentracja na maxa w ligowych meczach i czekanie na GD aj juz bym mogl dzis ogladac ten mecz real sie nas boi wiem to jestem przekonany na 100 %

1

Tak przyjacielu :)wszystko sie zgadza sroda godzina 20 :) topimy łodz a w niedziele o 12 idziemy po lidera la liga :)

0

Mozna narzekac na zubiego ale bramkarzy to nam załatwil na najlblizsze 5/6 lat nie spodziwalem sie ze Brawo jest az tak dobry w swoim fachu .

2

Oglądalem wczoraj cały mecz realu i graja jedna wielka kupe ! Do nas przyjezdza Rayo z ktorym gra nam sie dobrze bo drużyna nie gra autobusem a real ma wyjazd do Bilbao na trudny teren wiec licze po cichutku na kolejna strate punktow realu .No ale mamy mecz jeszcze z zołta łodzia mam nadzieje ze u nich tez ich zatopimy dlatego ze nie maja oni co bronic a jak sie odkryja to trio wiedzie bedzialo jak ich urzadlic :) pozdrawia KATALONCZYCY :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?