0

Oglądałem tylko skrót i gdybym mógł oceniać na tej podstawie wybranych zawodników to:

Pyuol - 9,5 - Już wcześniej twierdziłem ze ma tą unikalną cechę iż najlepiej gra w meczach najważniejszych, wczoraj to potwierdził

Alves - 9,5 - Nie wiem jak gral w defensywie, ale nie straciliśmy gola. Jako jedyny otworzył drogę do bramki i to dwa razy najpierw podaniem zostal obsłużony Ibra, potem Messi

Ibra - 8,5 Nie wiem jak grał resztę meczu ale jego bramka z pierwszej piłki z za pleców na pełnym biegu daje Barsie 3 pkt.

Henry - 2 Kilka dynamicznych, ciekawych akcji zostalo skonczonych w momencie kiedy ten dostał piłke, od dłuższego czasu jego gra bardzo mi się nie podoba to też i tym razem na nic szczegolnego z jego strony nie liczyłem.

Sędzia: Alberto Undiano Mallenco Di Dupa - (-102) Nieczęsto się zdarza żeby sędzia dawał żółtą kartkę (drugą) za tak błachą i nieco odruchową rękę która i tak nie zatrzymała żadnej groźnej akcji. Ale kto wie czy to przypadek?

0

Valdes

-bez oceny bo nie było za bardzo za co oceniać, na plus nalezy zaliczyć odważne wyjscie z pola karnego i zażegnanie niebezpieczeństwa po jednym z długich podań wiślaków.

Dani Alves: 6,5

- Przechodził przez drugą linie Wisły jak przez masło, stworzył sobie duzo okazji do dosrodkowań, zabrakło jedynie precyzji. Sam fakt łatwosci z jaką tworzy zagrożenie dobrze wróży na przyszzłość.

Puyol: 5,5

- Strata piłki na początku meczu. Zupełnie niepotrzebna samotna szarża ( w sytuacji w której było duzo inncyh rozwiazań) która również zakończyła się stratą piłki, zespół z wyższej półki mógł by zamienic takie prezenty na gola.

Mimo ze ten mecz w wykonaniu Puyola nie należał do najlepszych, to w ogólnym rozrachunku mozna go zaliczyć do poprawnych

Marquez: 8

- Był wszędzie, pewnie i dojrzale w obronie(raz popełnił błąd), udzielał się w ofensywie, asysta majstersztyk, wygrywane pojedynki powietrzne, precyzyjne podania.

Abidal: 6

- Mówi się o jego słabszej formie, i słusznie, jednak jego siła oraz impet i tak "burzy" zamiary rywala co pokazał w meczu z Wisłą. Mógł bardziej uczestniczyć w akcjach ofensywnych( tu warto zauważyć kunszt Alvesa po drugiej stronie).

Xavi: 7,5

- Jak zwykle klasa i dojrzałość, mądre decyzje, ładny gol, większośc akcji przechodziła przez niego.

Keita: 5,5

- Chaotyczny, nawet bardzo, ale obiecujący. Był tam gdzie byc powinien,

Iniesta:7,5

Gdy Iniesta dochodzi do głosu to widać łatwość z jąką "miesza" rywalami, elegancję, nieprzewidywalne podania otwierają droge do bramki, sam również potrafi sobie otworzyc do niej drogę, jednak z uderzeniem jest juz słabo.

Pedro: 4

Nie sprawdził sie w tym meczu, jego gra była bardzo czytelna, bez pomysłu, chaotyczna.

Eto'o: 8

- Po raz kolejny pokazał dynamikę, szybkość, zmysłowość, instynktowność co zaowocowało dwoma golami i jedną asystą. Bramek mogło być więcej dzięki temu ze Eto'o umiał znaleść się w sytuacjach podbramkowych. Analizując gre kamerunczyka w ostatnim czasie nie mozna wykluczyć że najlepsze lata w jego wykananiu mogą dopiero nastąpić.

Henry: 7

-Zaliczył asystę, strzelił gola którego częsciowo sam sobie wypracował, szanował piłkę, grał mądrze, dojrzale, poprawnie z leką nutką elegancji, ale bez fajerwerków.

Yaya: (brak wyraźnych podstaw do wystawienia oceny)

-Ma jakąś dziwną łatwość w wygrywaniu pojedynków, niby nie czaruje a prawie zawsze je wygrywa, było to widoczne w meczu z Wisłą. Ze względu na przebieg meczu nie miał okazji udowodnić ze jest prawdziwą ostoją defensywy.

Pique: (brak podstaw do wystawienia oceny)

- Poprawnie po raz kolejny udowodnił ze pomimo młodego wieku gra pewnie, chociaż w tym meczu raczej nie był poddawany trudnej próbie.

Hleb - za krótko na boisku

Czy zgadzacie się z moją interpretacją ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?