8 czerwca 2011, 20:01
0
Dobry piłkarz zawsze wykonuje dobrze swoja robote! :D
25 maja 2011, 19:06
popieram kolege bede w 3 dupy najebany:D:D
25 maja 2011, 19:01
24 maja 2011, 20:12
Barca!!! barca!! visc el barca wygraja!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Dobry piłkarz zawsze wykonuje dobrze swoja robote! :D
0
popieram kolege bede w 3 dupy najebany:D:D
0
popieram kolege bede w 3 dupy najebany:D:D
0
Barca!!! barca!! visc el barca wygraja!
0
Barca!!! barca!! visc el barca wygraja!
0
Dobry piłkarz zawsze wykonuje dobrze swoja robote! :D
0
popieram kolege bede w 3 dupy najebany:D:D
0
popieram kolege bede w 3 dupy najebany:D:D