0

sev3nd4ys
Dziękuje :)

0

Witam Cules,
Wybaczcie off topic, ale czy ktoś ogarnięty mógłby odnieść się do komentarza, jakoby Rooney miał przejść do Barcy?
http://www.skybet.com/cms/breaking-transfer-news.shtm?name=Wayne+Rooney
z góry dziękuje

0

Witam Cules,
Wybaczcie off topic, ale czy ktoś ogarnięty mógłby odnieść się do komentarza, jakoby Rooney miał przejść do Barcy?
http://www.skybet.com/cms/breaking-transfer-news.shtm?name=Wayne+Rooney

0

chyba zjem Pawelca na śniadanie...

Wierzę, że Barca stanie na wysokości zadania i uda się, po pięknej walce wywalczyć finał na Bernabeu!!

Według mnie kluczem będzie szybkie zdobycie bramki oraz uważna gra w obronie.

Pozdrawiam Cules!!! Niech moc będzie z nami ;)

Visca El Barca!!VAMOOOS BAARÇAA!! A˙ REMOONTAAR!!!!

0

Kaktus

bardzo nieładnie stawiać przeciwko Barcie :)

Co do meczu to sie zgadzam, porażka była do przewidzenia, czeka nas ciężki okres ze względu na szpital, jaki ponownie dał o sobie znać, ale sądze że Barca pokaże klase i poradzimy sobie w najbliższych meczach :)

Jeśli chodzi o Ibre - jest to zawodnik światowej klasy i jest według mnie bardziej wartościowym zawodnikiem od E2.

Pozdrawiam Cules

0

PEEEDROOOOO!!!!! 2-0

0

sebas

Prosze Cie, nie podawaj wynikow innych meczow. mam ochote na skroty :) Respect

0

Bravvvvoooo Messi!!! :) kocham tego typka ;) prawie 2-0

0

no i super :) zycze udanego przyszlego zesonu w Interze

0

Dlaczego nie ma watku wspolnego ogladania w roznych miastach? pytanko do ludzi ktorzy maja zamiar ogladac w Warszawie, 'do jakiego miejsca sie wybieracie' ? Pozdrawiam! VISCA EL BARÇA!!

0

Mam pytanko, gdzie Barcelonismo spotyka sie w Warszawie zeby obejrzec final LM?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?