0

smutne..

0

villa sie nie dogadał z valencia

valencia chce 50mln (wg marci)

villa chce do barcy

http://translate.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fwww.sport.es&hl=es&ie=UTF-8&sl=es&tl=en

0

szczel11 -> no nie do kńca tak jest, bo villa jest jednym z najlepszych napastnikow swiata. nie twierdze ze eto'o nie jest, sam bardzo go lubię i cenię jednak przestaje mi się podobac jak każdego lata znowu pojawiają się problemy - czy eto'o zostanie czy nie... niewiem jak jest, ale media snują obraz jakby zawodnik co chwile jakies fochy robił...

0

a ja wolałbym ville teraz a keirrison wypozyczenie. przeciez keirrison u nas tak czy siak w tym sezonie by za duzo nie pograł, na pewno w valencii dostanie więcej szans, bardziej się wyrobi, podczas gdy u nas villa mogłby strzelać mase bramek już w tym sezonie:) VeB!

0

sie przyczepili tego casillasa... nie wazne ze formę mial tragiczną, chyba tylko jego zakonczenie kariery moze przyblizyc do tego ze wkoncu zauwaza valdesa...

0

daniel40 -> rzeczywiscie, moj blad... ale to bylo pierwsze co mi sie skojarzylo:)

0

to nie jest utwór we are free z gladiatora proszę państwa:)

to jest CANTO DELLA TERRA Andrea Bocelli'ego

VeB!

0

tak ma ogromną rację i to nie jest tak ze za rok wszyscy zapomną jak grała barca ale za kilka lat nikt by juz nei pamietał jak to barca wygrywała po 6:0...

0

ktos sie orientuje czy zagra klose i toni?

0

matematycznie chyba mimo wszystko lepiej jest wygrac:)

0

szczerze mowiac to jestem zadowolony. nie z kontuzji ale z faktu ze te 15 kolejnych dni to nie liga tylko mecze reprezentacji - a co za tym idzie - nie ma ryzyka ze w meczu hiszpania-turcja iniesta nie zlapie zadnej kontuzji:)

veb!

0

0

Visca el Dani! Wesołych:)

0

80 mln? dosyć malo biorąć pod uwagę, że VV ma 100 mln, ale dobrze ze juz po wszystkim:)

0

hanc

0

hero1141 -> imo rozgrywki cdr nie do konca są odbiciem rzeczywistej formy klubów:) jakoś nie wyobrażam sobie zeby przegrywające villareal 5:0, grając za tydzień z europejskim gigantem tanio oddalo skore:) to taki przyklad, ale obrazuje to ze mecze o puchary danej ligi rządzą się wlasnymi prawami, pozdarwiam

Visca el Barca!

0

spokojnie on ma 18 lat...

0

hmm... moze guardiola od poczatku widzial ze tak bedzie, tylko chcial uswiadomic kto tu rządzi:D

0

katalonczyk9

a skad takie info jeśli mozna wiedziec?

pozdarwiam

0

hmm.. na innej stronie jest jeszcze napisane, ze guardiola ma rozmawiac z etoo:)

0

hahahahahahahah:D:D:D:D WISEŁKA:d:d:d cudownie:D ojjj pawełkowi beda strzelać:D:D:D:D ale rozjedziemy ich:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?