28 lutego 2013, 21:40
0
Alexis mógłby coś pokombinować... czasem nawet mu to wychodzi.
10 lutego 2013, 13:18
jest moc!
10 stycznia 2013, 22:44
Aleeeeeeeeeeeeeeeeexis! :-))
12 grudnia 2012, 20:47
messi :D
7 października 2012, 20:45
Villa... czekamy!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Alexis mógłby coś pokombinować... czasem nawet mu to wychodzi.
0
jest moc!
0
Aleeeeeeeeeeeeeeeeexis! :-))
0
messi :D
0
Villa... czekamy!
0
messi :D
0
Alexis mógłby coś pokombinować... czasem nawet mu to wychodzi.
0
Villa... czekamy!
0
jest moc!
0
Aleeeeeeeeeeeeeeeeexis! :-))