1

A mi tych milionów za niego bardziej szkoda. Przecież on, nawet jak już mu piłka pod nogi spadnie, to złe decyzje podejmuje. Nie wiem jak grał w Valencii, ale nie daje mu wielkich szans na karierę u nas

2

jak to co ma robić? szukać miejsca, pokazywać się do podania. A narazie to wygląda jakby grał w dwa ognie, chowa sie, żeby piłka go nie trafiła.

1

Paco to niezły kosmos musi mieć teraz w głowie. Może ten gol pozwoli im sie wyluzować, bo strasznie zachowawczo grali, jakby sie bali.

3

śmiać mi sie chce jak czytam te komentarze ;0 co pół roku pod pierwszym zdjęciem nowego modelu narzekanie jakie to tragiczne koszulki, jakie szmaty, jaki bazar, a potem i tak wszyscy kupują i im sie podoba:D

0

to tak na serio? :D kurde, widzę Piqué jako prezydenta Barcy za 30 lat

6

no i gdzie kartka?! perfidnie go kopnął z tyłu w nogi

0

Nie wiem czemu, ale o ile bardzo podobała mi się reszta transferów w tym okienku, to jakoś do Paco niespecjalnie umiem się przekonać. Nie widzę w nim choćby krztyny tego słynnego DNA Barcy, ani jakiegoś innego sposobu, którym wkeiłby się do reszty ekipy

0

true. gość jest dzisiaj ostoją

1

jeszcze godzina gry typie

0

o.O nie wierze co tu sie odpie

0

Za mało Ivanów dzisiaj na boisku było. Szkoda, że nie wszedł mu ten strzał pod koniec.

0

to arda teraz pół godziny i dublet

0

on, Rakieta i Iniesta to dzisiaj zdecydowanie top

1

no kurfff... streama straciłem, włączyłem na nowo, a tu już 5

0

może L.A. Noire spróbuj

1

to będzie piękny sezon! aż mi sie michy cieszy :D

0

ale by jaja były. Jestem ciekaw jakby Ney zareagował

0

Masche dopiero co uprosili, by jeszcze został, należy mu sie miejsce w 11. Umtiti niech sie rok uczy i z ławki wchodzi, a za rok do pierwszego składu. Tak to widzę

0

true, tym bardziej, że Pogba dzisiaj podrożeje tak z 5 milionów po dzisiejszym meczu

0

To prywatne loty, linie lotnicze mogą im raczej naskoczyć ze swoimi zasadami. Ja sie zastanawiam czy on pije Yerbe na pobudzenie czy jakieś melisy na uspokojenie;d

1

kurde Leo to chyba dzisiaj w grze obronnej wyrobił norme z trzech meczy

0

Komentarz usunięty

0

nie rozumiem o co chodzi, ale hiszpańscy komentatorzy właśnie gadali o szczęsnym i fabiańskim :)

0

bramkarz, 4 obrońców, 3 pomocników, 2 skrzydłowych i środkowy napastnik. Zajebista ławka, co Ci tu nie pasuje? :D

0

słabo narazie w obronie gramy, wyprowadzanie piłki z własnej połowy szwankuje

0

Ney coś tam jeszcze szarpie, ale dla Alvesa jak dla mnie to dzisiejszy mecz był szansą na odzyskanie miejsca w pierwszym składzie i jak narazie wzorowo ją marnuje

0

nie szło technicznie to zwyczajnie zajebał :D

0

zajebisty mecz rudego, fajnie z tyłu akcje rozpoczyna

0

sop://broker.sopcast.com:3912/258923 sopcast, po hiszpańsku, ale lepszej jakości nie widziałem nigdzie

3

chyba żartujesz, co ty sie jakiejś manity spodziewałeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?