hnr_misha
Dołączył/a: czerwiec 2023
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A mi tych milionów za niego bardziej szkoda. Przecież on, nawet jak już mu piłka pod nogi spadnie, to złe decyzje podejmuje. Nie wiem jak grał w Valencii, ale nie daje mu wielkich szans na karierę u nas
2
jak to co ma robić? szukać miejsca, pokazywać się do podania. A narazie to wygląda jakby grał w dwa ognie, chowa sie, żeby piłka go nie trafiła.
1
Paco to niezły kosmos musi mieć teraz w głowie. Może ten gol pozwoli im sie wyluzować, bo strasznie zachowawczo grali, jakby sie bali.
3
śmiać mi sie chce jak czytam te komentarze ;0 co pół roku pod pierwszym zdjęciem nowego modelu narzekanie jakie to tragiczne koszulki, jakie szmaty, jaki bazar, a potem i tak wszyscy kupują i im sie podoba:D
0
to tak na serio? :D kurde, widzę Piqué jako prezydenta Barcy za 30 lat
6
no i gdzie kartka?! perfidnie go kopnął z tyłu w nogi
0
Nie wiem czemu, ale o ile bardzo podobała mi się reszta transferów w tym okienku, to jakoś do Paco niespecjalnie umiem się przekonać. Nie widzę w nim choćby krztyny tego słynnego DNA Barcy, ani jakiegoś innego sposobu, którym wkeiłby się do reszty ekipy
0
true. gość jest dzisiaj ostoją
1
jeszcze godzina gry typie
0
o.O nie wierze co tu sie odpie
0
Za mało Ivanów dzisiaj na boisku było. Szkoda, że nie wszedł mu ten strzał pod koniec.
0
to arda teraz pół godziny i dublet
0
on, Rakieta i Iniesta to dzisiaj zdecydowanie top
1
no kurfff... streama straciłem, włączyłem na nowo, a tu już 5
0
może L.A. Noire spróbuj
1
to będzie piękny sezon! aż mi sie michy cieszy :D
0
ale by jaja były. Jestem ciekaw jakby Ney zareagował
0
Masche dopiero co uprosili, by jeszcze został, należy mu sie miejsce w 11. Umtiti niech sie rok uczy i z ławki wchodzi, a za rok do pierwszego składu. Tak to widzę
0
true, tym bardziej, że Pogba dzisiaj podrożeje tak z 5 milionów po dzisiejszym meczu
0
To prywatne loty, linie lotnicze mogą im raczej naskoczyć ze swoimi zasadami. Ja sie zastanawiam czy on pije Yerbe na pobudzenie czy jakieś melisy na uspokojenie;d
1
kurde Leo to chyba dzisiaj w grze obronnej wyrobił norme z trzech meczy
0
Komentarz usunięty
0
nie rozumiem o co chodzi, ale hiszpańscy komentatorzy właśnie gadali o szczęsnym i fabiańskim :)
0
bramkarz, 4 obrońców, 3 pomocników, 2 skrzydłowych i środkowy napastnik. Zajebista ławka, co Ci tu nie pasuje? :D
0
słabo narazie w obronie gramy, wyprowadzanie piłki z własnej połowy szwankuje
0
Ney coś tam jeszcze szarpie, ale dla Alvesa jak dla mnie to dzisiejszy mecz był szansą na odzyskanie miejsca w pierwszym składzie i jak narazie wzorowo ją marnuje
0
nie szło technicznie to zwyczajnie zajebał :D
0
zajebisty mecz rudego, fajnie z tyłu akcje rozpoczyna
0
sop://broker.sopcast.com:3912/258923 sopcast, po hiszpańsku, ale lepszej jakości nie widziałem nigdzie
3
chyba żartujesz, co ty sie jakiejś manity spodziewałeś?