hoodRich
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 to już 2.2
Metra. Messi łapał góra na 1.9 metra. Luuk>messi
0
@Ratamahatta ten rok będzie kluczowy. Jak laporta tego nie wyciągnie w biurach to kaplica
0
@ChampionLW remis w ciemno biorą te cieniasy
2
Wrzutka, główka, brama to taktyka koemana xddd los bywa przewrotny co nie ?
0
@JimMorrisonFCB ewenement
0
Komentarz usunięty
0
@tomek8756 troszkę więcej w cycku, szkoda, ze pupa schowana :D twarz TOP. 9/10 zakładając, ze pupka jest jaka ma być
0
@JimMorrisonFCB na jakiej pozycji on grał ? Bez ironii. Serio się dobrze schował :D
1
@Pawel13sz szkoda ze nie jestem Florentino, polubił bym twój komentarz raz jeszcze
0
@Dosq valencia wyglądała źle?? No błagam. Valencia na miejscy Granady już by Barcelonie w takiej dyspozycji 3 wsadziła na luzaczku
0
@Lordzi made in USA. Szkoda, ze nie klęknął :D
0
Co za No look pass. Kręgi prędzej by uszkodził
0
@Kettger taa Roberto carlosem :D a eric, już jest lepszy od maldiniego
0
@cules100pro 18, do każdej połowy
0
@Murazor i chamsko strzelili bramkę ????????????????????
0
@Robert1603 Granada to nie średniak. To co się dzieje z Barcelona jest po prostu przykre. Jedyny godny uwagi małolat to Araujo, rezta jest po prostu przeciętna.
3
Kurna zerknąłem na komentarze po ogłoszeniu składów. Jeden wielki optymizm. Teraz szambo po 1:0 w 2 minucie. Mental drużyny jest tyle warty co mental „kibiców”. Ohyda
0
@amanter Harry autentycznie tak wyglada ?
2
@zadafcb nie ogarniam tej dyscypliny, ale fizycznie i technicznie top :D informuj gościu o jakiś spotkaniach godnych zarwania nocki. Może będzie kolejny powód do trybu nocnego
0
@MeMyselfAndI w tym momencie są wyżej niż Włochy na pewno i moim zdaniem wyżej niż USA
0
@MeMyselfAndI skoro biją mistrzów świata to chyba jednak są w topie
1
Słoweńcy zawsze z Nami grają kozacko
0
@Survier tak było. Nie ściemniam
0
@Sulimo oj tak. Jaram się tą częścią świata. Mam nadzieje, ze kiedyś się uda
0
@Sulimo fakt, musi to nastąpić. Dodatkowy dreszczyk emocji powinien pomoc a nie przeszkodzić. Osobiście byłem już 2 razy i jakby była taka możliwość, razem z nim wybrał bym się jeszcze raz :D oczywiście, przed wizyta u czarnoskórego przedsiębiorcy
1
@NaFazieHitman musiał byś mieć ogromnego pecha, żeby się obudził przy twojej wizycie. Ostatni raz erupcja nastąpiła ponad 100 lat temu. Spokojna twoja :D
0
@Coutinho007 faktycznie za dużo piwek. Ucinam
0
@Coutinho007 a co ma to do skrótów ?
1
@reloaded tak poznałem swoją żonę. Wyjechałem z polski… już 11 lat razem, mamy 4 letniego synka i spokojne życie. Jak miałbym cofnąć się w czasie to zrobiłbym to samo :)
0
@Coutinho007 tak jak HD