0

@Rewolucja123 to już 2.2
Metra. Messi łapał góra na 1.9 metra. Luuk>messi

0

@Ratamahatta ten rok będzie kluczowy. Jak laporta tego nie wyciągnie w biurach to kaplica

0

@ChampionLW remis w ciemno biorą te cieniasy

2

Wrzutka, główka, brama to taktyka koemana xddd los bywa przewrotny co nie ?

0

@JimMorrisonFCB ewenement

0

Komentarz usunięty

0

@tomek8756 troszkę więcej w cycku, szkoda, ze pupa schowana :D twarz TOP. 9/10 zakładając, ze pupka jest jaka ma być

0

@JimMorrisonFCB na jakiej pozycji on grał ? Bez ironii. Serio się dobrze schował :D

1

@Pawel13sz szkoda ze nie jestem Florentino, polubił bym twój komentarz raz jeszcze

0

@Dosq valencia wyglądała źle?? No błagam. Valencia na miejscy Granady już by Barcelonie w takiej dyspozycji 3 wsadziła na luzaczku

0

@Lordzi made in USA. Szkoda, ze nie klęknął :D

0

Co za No look pass. Kręgi prędzej by uszkodził

0

@Kettger taa Roberto carlosem :D a eric, już jest lepszy od maldiniego

0

@cules100pro 18, do każdej połowy

0

@Murazor i chamsko strzelili bramkę ????????????????????

0

@Robert1603 Granada to nie średniak. To co się dzieje z Barcelona jest po prostu przykre. Jedyny godny uwagi małolat to Araujo, rezta jest po prostu przeciętna.

3

Kurna zerknąłem na komentarze po ogłoszeniu składów. Jeden wielki optymizm. Teraz szambo po 1:0 w 2 minucie. Mental drużyny jest tyle warty co mental „kibiców”. Ohyda

0

@amanter Harry autentycznie tak wyglada ?

2

@zadafcb nie ogarniam tej dyscypliny, ale fizycznie i technicznie top :D informuj gościu o jakiś spotkaniach godnych zarwania nocki. Może będzie kolejny powód do trybu nocnego

0

@MeMyselfAndI w tym momencie są wyżej niż Włochy na pewno i moim zdaniem wyżej niż USA

0

@MeMyselfAndI skoro biją mistrzów świata to chyba jednak są w topie

1

Słoweńcy zawsze z Nami grają kozacko

0

@Survier tak było. Nie ściemniam

0

@Sulimo oj tak. Jaram się tą częścią świata. Mam nadzieje, ze kiedyś się uda

0

@Sulimo fakt, musi to nastąpić. Dodatkowy dreszczyk emocji powinien pomoc a nie przeszkodzić. Osobiście byłem już 2 razy i jakby była taka możliwość, razem z nim wybrał bym się jeszcze raz :D oczywiście, przed wizyta u czarnoskórego przedsiębiorcy

1

@NaFazieHitman musiał byś mieć ogromnego pecha, żeby się obudził przy twojej wizycie. Ostatni raz erupcja nastąpiła ponad 100 lat temu. Spokojna twoja :D

0

@Coutinho007 faktycznie za dużo piwek. Ucinam

0

@Coutinho007 a co ma to do skrótów ?

1

@reloaded tak poznałem swoją żonę. Wyjechałem z polski… już 11 lat razem, mamy 4 letniego synka i spokojne życie. Jak miałbym cofnąć się w czasie to zrobiłbym to samo :)

0

@Coutinho007 tak jak HD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?